Виникли питання?

Давайте ми вас проконсультуємо!

Не знайшли потрібну інформацію?

Давайте ми вам передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть номер телефону і через кілька секунд ми вам передзвонимо!

Не знайшли потрібну інформацію?

Давайте ми вам передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть номер телефону і через кілька секунд ми вам передзвонимо!

УА РУ
096 211 22 22

ДВОРIВНЕВI КВАРТИРИ КОМПЛЕКСУ

ЖК "Евромісто"

Розстрочка від забудовника

Відгуки жителів

ЖК "Евромісто"

Лариса Брицкая

спасибо, очень хорошие бесплатные и безопасные детские площадки..

Ганна Білячат

детские площадки, конечно, шикарные. я и малые их очень любим.

Дом 1А

Елена Кушниренко

Прекрасный комплекс!!! Надежный и честный застройщик!!!

с нами 2 года

Дом 1А

Галина Игоревна

Дуже сподобався цей комплекс!!! Такий приємний! На рахунок людяності і надійності можете не хвилюватись! Я перевірила! На стільки люди з розумінням ставляться до майбутніх покупців!!! Європейський підхід!

С нами 6 мес

Дом 1А

Kristina Shikareva

Мы довольны! Дом хороший, соседи тоже! Только бесят мудаки которые плохо паркуются) но они в нашей стране везде)

с нами 2 года

Дом 1А

Anna Gula

У нас в семье два велика, в этом плане очень радуют большие сквозные лифты - респект ребятам, что не пожалели денег ради комфорта)

с нами 2 года

Дворівневі і двоярусні квартири

Ви коли-небудь мріяли про нестандартне, оригінальне житло? Хотілося б вам мати житло з усіма зручностями і сучасним плануванням? Хотілося б вам оточити себе природою і гармонією? Якщо так, тоді прийшов час нам виповнити вашу мрію!

У житловому комплексі «Евромісто» ви можете купити двохярусну квартиру. Чи не про це ви мріяли? Вас дуже порадує ціна, яку пропонує забудовник. Ви можете придбати житло в розстрочку, тепер вам не доведеться жахатись відсотковій ставці по кредиту. Забудовник піклується про кожного клієнта, тому пропонує тільки найкращі варіанти для придбання житла.

Продаж дворівневих квартир є перспективним сучасним напрямком. Але не всі забудовники можуть похвалитися великим вибором таких квартир. В основному, на один житловий комплекс припадає всього лише один вид таких квартир. Але тільки не у випадку забудовника житлового комплексу «Европейське місто». У цьому районі ви зможете вибрати оригінальну квартиру з безлічі варіантів. Всі дворівневі квартири відрізняються площею і плануванням. Кожна людина зможе вибрати житло за своїм смаком та уподобаннями. Забудовник з радістю запропонує вам 2 рівневі квартири з різноманітною площею.

Вибір тієї чи іншої квартири на двох ярусах залежить тільки від ваших побажань. Ми пропонуємо тільки якісне та надійне житло, без посередників, безпосередньо від забудовника, тому ви можете бути впевнені, що зробили правильний вибір.