Виникли питання?

Давайте ми вас проконсультуємо!

Не знайшли потрібну інформацію?

Давайте ми вам передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть номер телефону і через кілька секунд ми вам передзвонимо!

Не знайшли потрібну інформацію?

Давайте ми вам передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть номер телефону і через кілька секунд ми вам передзвонимо!

УА РУ
096 211 22 22
12 чер 2017

Коли прибуток від продажу квартири не обкладається податком

Якщо за звітний період оформлено не більше однієї угоди з продажу квартири, податок на доходи платити не потрібно.

Оформлення продажу квартири або приватного будинку передбачає оплату декількох податків, враховуючи і податок на отриманий прибуток.

Згідно з пунктом 1 статті 172 Податкового кодексу України, від оподаткування звільняється прибуток від продажу, якщо у звітний період було укладено лише одну угоду. Квартира, при цьому, повинна перебувати у власності продавця протягом не менше трьох років.

Також не оподатковується продаж нерухомості, яка отримана у спадок.

Якщо у звітний період було продано два і більше об’єктів нерухомості, отриманий від продажу прибуток буде обкладатися податком у розмірі 5% від суми.

Нотаріус має право зареєструвати угоду купівлі-продажу лише за наявності оціночної вартості майна та документа, що підтверджує сплату податку.

Источник: domik.ua

ЖК "Евромісто"

Новини нерухомості Новини містечка Події містечка