Яким квартирам покупці надають перевагу в Дніпропетровську?

12 Серпня 2015 Спеціальні пропозиції

На думу спеціалістів, достатньо високим залишається попит на житло. Правда, рідко з’являються на ринку нові пропозиції.
Двокімнатні квартири серед покупців найбільш затребувані. Експерти стверджують, що двокімнатні квартири популярні тому, що ціна, в порівнянні з однокімнатними квартирами не сильно відрізняється, а ось житлова площа значно більша. При цьому, відзначають спеціалісти, що не втратили покупці інтерес також до затишних однокімнатних квартир. Ну а ось трикімнатні квартири купують значно рідше. Пов’язано це з тим, що високі комунальні тарифи.
Центр міста Дніпропетровська запропонує вам однокімнатну квартиру по ціні від 32 тис. доларів. Двокімнатні «хрущовки» ви зможете подивитись по ціні від 33 тис. дол.. до 25 тис. дол.., а «сталінки» – 35 тис. дол.. до 40 тис. дол. Трикімнатна квартира в центрі міста вам обійдеться від 45 тис. дол.. до 50 тис. дол.. Райони, які близько розташовані до центру, продають квартири від 30 тис. дол.. до 42 тис. дол.. Ціна залежить від стану житла, а також кількості кімнат.
Значно нижчі ціни на окраїнах міста. Західний масив приємно порадує ціною. Там однокімнатна квартира вам обійдеться в 17 тис. доларів, двокімнатна – як мінімум, в 19 тис. дол.., а трикімнатна – в 23 тис. дол..
Однокімнатні квартири бізнес-класу в центральному районі Дніпропетровська будуть коштувати 40-45 тис. доларів. Також гроші викласти доведеться за рівнозначне житло в районах, прилеглих до центру міста. В центрі двокімнатна квартира коштує не менше, ніж 50 тис. дол.., а трикімнатна – в районі 100 тисяч доларів.
Райони, прилеглі до центру міста, двокімнатну квартиру запропонують за 55 тис. дол.., а трикімнатну – за 65 тис. доларів. Залежить вартість житла від якості ремонту і від площі.
Житло бізнес-класу на окраїнах міста поки ніхто не пропонує. Спеціалісти стверджують, що в квартирі, розташованій на окраїні міста дорогий ремонт не окупається. Дуже часто в подібних районах житло пропонують під ремонт.
Експерти стверджують, що протягом останнього місяця в Дніпропетровську розцінки на квартири не змінювались, а власники готові торгуватися і поступатися ціною. А ось покупці, які «на руках» мають готівку, щоб придбати нерухомість, але купувати нерухомість не поспішають, так як кількість пропозицій обмежена, плюс ще покупці ставку роблять на осінь. Вони сподіваються, що на квартири ціни трішки «просядуть».