Пропозиція знімання квартири в Одесі

24 Липня 2015 Спеціальні пропозиції

Сьогодні в Одесі надлишок варіантів нерухомості, яка розрахована на оренду. Якщо розглядати житло бізнес-класу, то вартість оренди доходить до 3000 гривень. Знижувати вартість таких квартир орендодавці не бажають, оскільки попит на таке житло дуже високий. Основний приплив клієнтів до Одеси спостерігається в літній період, оскільки приїжджають на короткий проміжок часу. Якщо ж орендар шукає житло на тривалий термін, йому доводиться шукати варіант найбільш бюджетний.

Читайте ще: Скільки можна заощадити на купівлі столичної нерухомості?

Уже сьогодні в Одесі можливо орендувати однокімнатну квартиру, проте вартість її буде в межах 2500 гривень. Межа такої вартості буде характерною і для районів Слобідки і Пересипу. Для великої кількості орендарів, може підійти варіант знімання двокімнатної квартири, вартістю від 3000 до 4000 гривень. Якщо розглядати варіант трикімнатної квартири, то її вартість буде від 5000 гривень і дорожче.
Приблизно за такою ж ціною можна знайти орендоване житло в будинках радянської будівлі, розташованих біля центру Одеси. Житло на квартиру в Черемушках або по вулиці Таїрова можна зняти за 3000-4000 гривень, а за більше за площею житло доведеться доплатити від 500 до 2000 гривень.
Для центру вартість житла може бути в деяких випадках непередбачуваною, адже все більшою мірою залежить від планування і габаритів квартири. Для однокімнатної малогабаритної орендованої квартири ціна може починатися від 3000 гривень, а за двокімнатне житло вже зажадають в районі 5000 гривень. Якщо розглядати варіант із звичайним плануванням квартири, то за однокімнатну попросять 5000 гривень, а за кожну додаткову кімнату плюс 2000 гривень.
Найдорожчими квартирами, які можна буде орендувати, є квартири бізнес-класу. Найдешевший варіант може коштувати 6000 гривень за однокімнатне житло, близько 10000 гривень за двокімнатну, і від 15000 за трикімнатну квартиру.
За словами експерта, власники нерухомості завищують вартість на пару тисяч гривень, оскільки є попит. Після літнього курортного сезону, вартість на оренду житла може бути знижена або є шанс збити ціну, якщо поторгуватися, однак на велику знижку розраховувати не варто, адже Одеса є флагманом середовища існуючих курортних місць.