Ціни на знімні квартири в Києві восени

17 Вересня 2015 Спеціальні пропозиції

Багатьох городян хвилює питання про те, які розцінки на оренду нерухомості в Києві будуть восени. Ведучий риелтор Столитний Володимир з агентства нерухомості «Альянс-брок» розповів співробітникам порталу Domik.ua, як зміняться ціни на арендовану житлоплощу восени 2015 року. Активність у сфері нерухомості перед Днем незалежності знизилася ненабагато. У вересні можливе пожвавлення в плані попиту на арендоване житло.
Орендодавці ціни на житлоплощу практично не змінювали. Бували зміни тарифів оренди житлоплощі, але різких стрибків підвищення цін не спостерігалося. Фахівці прогнозують різке подорожчання оренди квартир з початком опалювального сезону. Уся причина криється в тому, що більшість власників житла беруть з орендарів вартість тільки за місяць проживання, а комунальні послуги оплачують самостійно. Як правило, з холодами послуги ЖХК значно дорожчають.
У Києві люди намагаються знайти житло розряду «економ-клас», де є усі зручності, включаючи нормальні меблі, телефон, а також бажано можливість підключення безлимитного інтернету. Як правило, в центрі міста орендувати квартиру найдорожче, ціни на однокімнатні бувають в межах 5000 грн., околиці міста оренда однокімнатної квартири складає 3500 грн. Двокімнатні квартири в Києві незалежно від місцерозташування стоять приблизно на 1000 грн. дорожче. Що стосується «троячок», то оренда такої квартири коштуватиме в два рази дорожче за однокімнатну.
Окрім простих людей середнього класу попит на оренду квартири є і серед забезпечених. Такі люди найчастіше шукають квартири сегменту «бізнес». У центрі столиці орендодавці беруть плату за житло в доларах США. Бувають виключення, коли з хазяїном квартири можна домовитися про оплату в грн., але вони стануть орієнтуватися на курс долара в день оплати. Чим далі від центру міста, тим рідше можна зустріти орендодавців, які вимагатимуть оплату у валюті.
На околиці міста в новобудовах і житлових комплексах також зустрічаються пропозиції винайняти квартиру забезпеченим людям, але ціна в порівнянні простою квартирою «економ» майже удвічі вищий. Оплату хазяї квартир приймають найчастіше в гривнах. Люди, бажаючі орендувати квартиру розряду «бізнес» обертають увагу на стан житлоплощі, наявність хороших і сучасних меблів, хорошу побутову техніку. Обов’язково на території будинку має бути парковка з вільним місцем для автомобіля.
Ціни на такі квартири сильно впливають не лише на те, які квадратні метри в ній, але і на тип будинку, його розташування і інфраструктуру. На відміну від квартир класу «економ» «бізнес» вимагає оплату практично в 1,5 – 2 рази вище.