Онучка Юхима Звягильського – народного депутата – проживає в одному з елітних районів Женеви

07 Жовтня 2015 Спеціальні пропозиції

Внучка депутата нового скликання, Юхима Звягильського, а також дочка депутата Вікторія Вечерко є хазяйкою особняка, розташованого в найпрестижнішому місці планети, – це елітний женевський район Колоні, розташований просто на березі відомого Женевського озера.
Повідомив про це член Блоку П. Порошенко Сергій Лещенко – журналіст. Виклав він цю інформацію в Український правді на свій блог.
При цьому Лещенко відмітив: «Людина, якій надана честь відкривати роботу восьмого скликання Верховної Ради, буде Юхим Звягильський. В Україні це являється один з найбільш сумних підсумків, які дали дострокові вибори. Цей депутат голосував 16 січня за страшні диктаторські закони, він являється бізнес партнером Януковича, директором шахти, яка стала чорною дірою усьому українському бюджету. І це він, ця людина, Юхим Звягильський, урочисто читатиме присягу з парламентської трибуни для інших усіх народних депутатів. Для Юхима Звягильського це вже буде восьме по рахунку депутатське скликання. Ця людина є абсолютним рекордсменом за терміном перебування у Верховній Раді, уперше він туди потрапив в 1990 році. Правда, більше ніж 2 роки на засідання Звягильський не ходив, оскільки ховався в Ізраїлі від місцевого кримінального переслідування».
Володимир Вечерко, депутат-регіонал, повідомив нас, що дочку Юхима поїхала жити в Швейцарію в страшні часи Майдану. Він сказав, при цьому, що у Вікторії Вечерко є і українське громадянство, і швейцарське.
Існують відповідні реєстраційні документи на права власності відносно будинку і ділянки в Швейцарії. Вступила в права хазяйки цього усього Вікторія Вечерко в 2010 році восени. Майно загальною площею складає 2484 м2.