08136, м.Київ, Крюкiвщина, вул. Жулянська 1А |

096 211 22 22

08136, м.Київ, Крюкiвщина, вул. Жулянська 1А |

096 211 22 22

ТИ МАЄШ ЦЕ ПОБАЧИТИ! ПЛАТИ 50% ТА ЗАСЕЛЯЙСЯ

АКЦІЙНІ КВАРТИРИ
-500 грн НА КВАДРАТНИЙ МЕТР!

Подивитися квартири
Про комплекс

Виберіть будинок

Житловий комплекс «Европейське місто» - місто в місті, де технологічний прогрес неймовірним чином поєднується з затишком, комфортом і почуттям «дому» для кожного його жителя.

В продаже
ул. Жулянская

В продаже
квартир

25

Продано
квартир

137

1
Про забудовника

Savo group

SAVO Group - сучасна інвестиційно-девелоперська група компаній, впевнено реалізує найпрогресивніші ідеї будівництва та забезпечує якісно новий рівень життя. Проекти, реалізовані нами, об'єднують цілий ряд принципів, культуру і стандарти, що створюють комфортну життєдіяльність складного організму - житлового комплексу «Европейське місто».

12

років

досвіду в будівництві житлової нерухомості. Довіра жителів, терміном на десять років

2,5

тис.

Створено понад 2500 квартир Комфортні умови і ергономічні планування

250

тис. м2

Реалізовано 250000 кв. м житлової та комерційної нерухомості. Чи не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо створювати простір для комфортного життя!

Переваги комплексу

Розстрочка на готове житло

Власна квартира в новобудові - це просто і вигідно! Унікальні вигідні пропозиції на ринку нерухомості України: - розстрочка від 0% строком на 1 рік; - 50% перший внесок на готове житло з документами; - розстрочка можлива терміном до 2-х років.

Після оплати першого внеску Ви укладаєте попередній договір купівлі-продажу. Готуйтеся до переїзду.
При цьому ви отримуєте квартиру під чистову обробку.

Безпека сім'ї, будинки і майна

Йдучи на роботу, вирушаючи у відпустку, відпускаючи дітей на ігровий майданчик або просто вирішивши пройтися ввечері ви можете бути впевнені в абсолютній безпеці своєї сім'ї, квартири та іншого майна.

Ви купуєте не тільки квартиру, але і 99,8% безпеку. На територію комплексу можуть потрапити тільки його жителі. Сторонні не можуть безперешкодно пройти повз охорону. Гості, кур’єри і таксисти не потраплять на територію без підтвердження від мешканця, до якого направляються.

Розвинена внутрішня і зовнішня інфраструктури

15 дитячих садків і шкіл, 5 медичних установ, безліч гіпермаркетів, ресторанів, парків та інших місць для відпочинку і розваг. Хороша транспортна розв'язка дозволяє за 15 хвилин дістатися до центральних районів Києва.

Евромісто – це місто в місті. Ви можете відправитися на тренування або в салон краси після роботи, записатися до стоматолога і провести приємний вечір в ресторані, зайти за продуктами або взяти улюблені еклери в кондитерській, що не ступивши при цьому і кроку за межі комплексу. Тут є все, що потрібно для повноцінної, комфортною і щасливого життя!

Юридично безпечна схема покупки житла

Ми пропонуємо покупцеві правильний і юридично захищений варіант купити квартиру у забудовника і гарантуємо: ваші гроші - в безпеки.

Продаж квартир за договором купівлі-продажу, після укладення якого Ви відразу стаєте власником.

Благоустрій

У нас ви не просто купуєте житло, ви купуєте простір, в якому завжди відчуваєш себе вдома.

«Евромісто» – це не тільки ергономічна планування квартир, сучасні економні технології, власна сервісна служба і охорона. Акуратні газони та зелені насадження, комфортні зони відпочинку, дитячі і спортивні майданчики, поле для мініфутболу, власна Ейфелева вежа і унікальна ілюмінація – все разом це створює атмосферу, в якій хочеться жити!

  • Розстрочка
  • Безпека
  • Інфраструктура
  • Безпечна покупка
  • Благоустрій
01
02
03
04
05
Контакти

Місцезнаходження

Маршрут 812
Маршрут 368
Маршрут 427
Побудувати маршрут

Телефон

096 211 22 22

Пошта

request@savobi.com

Графік роботи

Пн-Сб: 9:00 - 19:00


Нд: 10:00 - 18:00