Виникли питання?

Давайте ми вас проконсультуємо!

Не знайшли потрібну інформацію?

Давайте ми вам передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть номер телефону і через кілька секунд ми вам передзвонимо!

Не знайшли потрібну інформацію?

Давайте ми вам передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть номер телефону і через кілька секунд ми вам передзвонимо!

УА РУ
096 211 22 22

                                                        SAVO Bross Invest - якість понад усе!

 

Все, що сьогодні характеризує якісне і оперативне будівництво наших житлових комплексів - це використання передових технологій, обладнання та матеріалів. Будь-який об'єкт, що зводиться компанією - екологічний, практичний, надійний.

В даний час SAVO Bross Invest успішно реалізував безліч об'єктів, серед яких: 14 зданих в експлуатацію будинків, 2000. заселених квартир і це тільки початок. У перспективі найближчих двох років: більше 10 будинків, дитячий сад-школа європейського рівня, методика освіти в якому, буде розроблена за особливою спеціалізованої системі.

Головна особливість і принцип роботи нашої компанії - це створення міста в місті. Це не просто житлові багатоповерхівки - це розвинена інфраструктура, яка забезпечує своїх мешканців усіма сучасними благами. Наші житлові комплекси надають безліч можливостей відвідування ресторанів, салонів краси, фітнес-центрів, магазинів, клінік, і аптек, створюючи тим самим комфортні умови життя.

Упорядкована територія, що знаходиться під цілодобовою охороною, затишні прогулянкові зони на території містечка, комфортабельні зупинки громадського транспорту за її межами і багато іншого забезпечують відчуття цілісності і завершеності.

Ідеальне місце для життя, яке буде відповідати європейському рівню - наша мета, яку ми маємо намір досягти в найближчому майбутньому, і впевнені - все в наших силах!

 

Приїхати подивитися

Ви можете приїхати в будь-який день тижня;

Подивитися будь-яку з квартир;

Поспілкуватися з майбутніми сусідами;

Побачити комплекс власні очі;

Наш відділ продажів зв'яжеться з Вами найближчим часом