Назад

інфраструктура

Забудовник SAVO Group

SAVO Group

Забудовник

SAVO Group – сучасна інвестиційно-девелоперська група компаній, впевнено реалізує найпрогресивніші ідеї будівництва та забезпечує якісно новий рівень життя. Проекти, реалізовані нами, об’єднують цілий ряд принципів, культуру і стандарти, що створюють комфортну життєдіяльність складного організму – житлового комплексу «Европейське місто».

  • 11 років досвіду в будівництві житлової нерухомості;
  • Створено понад 2500 квартир;
  • Реалізовано 250000 кв. м житлової та комерційної нерухомості.

Фотографії

Про Забудовника

SAVO Group

Якість в дрібницях!

Кожен проект холдингу – це не просто будівництво, а створення гармонійного простору і сервісів для повноцінного і комфортного життя. SAVO Group застосовує комплексний підхід до створення міста в місті. Це організація, розвиток і підтримка власної інфраструктури, турбота про благоустрій території та комфорт кожного жителя. Професійна команда стежить за повним виконанням норм і вимог у всіх складових складного механізму, піклуючись про кожну ланку окремо і про всі в цілому.

SAVO Group не просто компанія-забудовник. Наша робота не закінчується зі здачею будинку в експлуатацію. Взявши проект в свої руки, ми не тільки будуємо житло, але забезпечуємо життєдіяльність всього комплексу, створюємо, розвиваємо і підтримуємо його інфраструктуру. З нами ви отримуєте не просто квартиру в новобудові, а середовище для повноцінного і комфортного життя, з усіма необхідними сервісними послугами, гарантією безпеки і сферою розваг і дозвілля.

Наші пріоритети – це міцні сімейні цінності, виховання здорового покоління, повагу до себе та оточуючих. Щодня ми працюємо над вдосконаленням умов придбання житла в наших будинках і прагнемо до того, щоб воно було доступне для кожного.

SAVO Group – це:

  • Багаторічний міжнародний досвід.
  • Власна матеріально-технічна база.
  • Власний архітектурно-проектний відділ.
  • Розвинена внутрішня інфраструктура.
  • Енергозберігаючі технології та матеріали, що використовуються при будівництві будинків.
  • Ергономічні планування квартир з кожним сантиметром корисної площі.

Розвинена інфраструктура дозволяє жителям вести активний спосіб життя, займатися спортом, відвідувати салони краси, магазини, ресторани, проводити час на свіжому повітрі, насолоджуватися видами на Ейфелеву вежу і це тільки початок!