Назад

інфраструктура

Студія краси Yellow

Yellow studio

СТУДІЯ КРАСИ

Зовнішня краса – це прояв вашого внутрішнього багатого світу. Уміння підкреслити в образі кращі риси – мистецтво, яким володіють лише обрані. Студія краси Yellow – місце втілення мрії в красиву реальність, в якій ви – надзвичайно прекрасні!

Фотографії

Про Студію краси

Yellow – світ краси, в якому з любов’ю і турботою ставляться до кожного клієнта. Розкіш ідеального волосся, бездоганний нігтьовий сервіс, результативний догляд за обличчям та тілом доступні всім, хто прагне знайти гармонію з собою, варто лише опинитися в умілих руках професійної команди майстрів Yellow.

Якісні матеріали, інструментарій та апарати світових брендів США, Італії, Франції з міжнародною сертифікацією дозволяють досягти максимально якісних результатів, а навички та досвід персоналу втілюють в життя креативність ідей.

В Yellow піклуються про здоров’я і безпеку кожного відвідувача, тому вам гарантують повну дезінфекцію, стерилізацію інструментів і приміщень. Ви можете бути впевнені в якості всіх послуг, а будучи жителем «Европейського міста», ще й оцінити привілеї бонусної програми лояльності, які з легкістю заощадять ваш час і кошти!

Будьте прекрасні і в будні, і в свято, а Yellow з радістю допоможе в цьому!