Виникли питання?

Давайте ми вас проконсультуємо!

Не знайшли потрібну інформацію?

Давайте ми вам передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть номер телефону і через кілька секунд ми вам передзвонимо!

Не знайшли потрібну інформацію?

Давайте ми вам передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть номер телефону і через кілька секунд ми вам передзвонимо!

УА РУ
096 211 22 22

УСI КВАРТИРИ КОМПЛЕКСУ

Готові квартири вже сьогодні!

Розстрочка від забудовника

Якщо ви давно стурбовані питанням про купівлю житла, то зверніть увагу на пропозицію від забудовника житлового комплексу «Евромісто». Ми знаємо, що при виборі житла може виникнути безліч проблем. Вас може не влаштовувати планування квартири, район, в якому знаходиться будинок, стан навколишнього середовища або ціна на житло. Але в новому мікрорайоні міста Києва ви зможете знайти для себе ідеальне житло. Тут створені найсприятливіші умови для покупки квартири.

Планування квартир

Дуже часто при покупці квартири клієнтів не влаштовує готовність житла до експлуатації. Продаж квартир в готовому будинку – ось основний напрямок роботи забудовника житлового комплексу «Европейське місто». Чи не це ви шукали? Тільки уявіть, ви купуєте житло, яке повністю готове до експлуатації, на момент вашого в’їзду в квартиру забудовником виконані всі зовнішні і внутрішні оздоблювальні роботи. Вам не доведеться витрачати час і гроші на ремонт, установку будь-яких комунікаційних систем або обладнання. Мало того, даний мікрорайон розташований в мальовничому місці міста Києва. Живучи тут, ви не будите страждати від надокучливого міського шуму, тут завжди панує гармонія і умиротворення. Ви будете просто захоплюватися місцевою природою, житловий комплекс оточує неймовірно зелена територія садово-паркового типу.

Купити готову квартиру в прекрасному районі міста тепер абсолютно реально. Забудовник може допомогти вам підібрати гідну квартиру, фахівці проконсультують вас з усіх юридичних та організаційних питань при купівлі нерухомості. Ми хочемо, щоб ви були щасливі і завжди могли пишатися своїм житлом.

При виборі нерухомості вас можуть збентежити ціни на квартири, але тільки не ціни від забудовника житлового комплексу «Европейське місто», тому що він завжди встановлює найдемократичніші ціни, які будуть для багатьох людей прийнятними.

Альтернативним рішенням при купівлі житла може стати розстрочка. Квартири в розстрочку продаються практично у всіх житлових комплексах. Але тільки від забудовника житлового комплексу «Европейське місто» ви зможете отримати найвигідніші пропозиції з оформлення розстрочки. Тепер ви можете забути про космічні відсотках при оформленні кредиту на нерухомість, вам запропонують знижки та вигідні умови угоди.