Назад
29
Лист.
2017

Наша мета – покоління без карієсу!

Карієс молочних та постійних зубів – одне з найросповсюдженіших захворювань у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.  Статистика залишається невтішною, не зважаючи на те, що епоха болісних процедур та «страшних» стоматологів вже давно у минулому.

Спеціалісти PrimeDent оглянули 98 дітей у віці від 4 до 7 років з освітнього центру “Happy Nest”. Щоб малечі не було страшно, працівники клініки спочатку влаштували їм екскурсію та розповіли, чому не треба боятися стоматологів. Кожна дитина пройшла огляд та оцінку стану ротової порожнини. Результати показали, що:

  • 5% дітей потребують виправлення прикусу;
  • 65% дітей мають карієс на різних стадіях;
  • 100% потребують проведення професійної гігієни ротової порожнини.

Лікарі також звернули увагу на те, що стан гігієни у дітей 6-7 років гірший, ніж у пацієнтів 4-5 років. Це говорить про те, що батьки мають уважно контролювати процес чищення зубів у малечі, що вже чистить зуби самостійно.

Для маленьких пацієнтів з освітнього центру “Happy Nest” лікарі PrimeDent провели колективний урок гігієни, вручили подарунки та нагодували яблуками. А для батьків передали індивідуальні карти з рекомендаціями для дитини.