Назад
09
Лист.
2016

Народження бренду SAVO bros invest!

Будувати нове житло, безумовно, важлива і відповідальна справа. Однак, це далеко не єдине завдання для повноцінного та комфортного життя. Для того, щоб запропонувати кожному з вас перспективне майбутнє з розвиненою інфраструктурою, необхідно сформувати продуману концепцію і слідувати її головним принципам.
5 листопада 2016 року в історії компанії Европейське місто відбулася знаменна подія – народження холдингу і бренду SAVO bros invest!
Саме завдяки наполегливій праці і залученості працівників в процес створення та будівництва житлового комплексу, сьогодні інфраструктура Европейського міста – це студія краси, фітнес-центр, сімейна стоматологія, аптека, ресторан і це тільки початок! Крім цього, територія всього комплексу має власну цілодобову охоронну та сервісну службу, будівельний і архітектурний відділ.
За 5 цікавих років ми створили не просто житловий комплекс, ми створили повноцінний багатофункціональний холдинг з безліччю підструктур.
SAVO bros invest – це не просто бренд, це складний механізм, що включає в себе професійний штат, стандарти, правила та принципи. Це знак якості на вищому рівні!
Офіційна презентація бренду відбулася в дружній атмосфері, де були присутні усі співробітники компанії, був представлений бренд і всі стандарти високого рівня, яких відтепер і назавжди дотримується кожен підрозділ компанії.