Назад
01
Бер.
2016

Студію краси Yellow – відкрито!

Весняний сюрприз! Сьогодні, 1 березня, в перший день весни, вперше для жителів і гостей Евроміста, відкрила свої двері студія краси Yellow!
Це місце для людей, які люблять стиль та цінують якість. Студія пропонує процес перетворення повного циклу: від кінчиків волосся до самих п’ят.
Відвідавши студію краси Yellow, абсолютно кожен зможе знайти тут корисну послугу або ж процедуру. У асортименті Yellow розширена лінійка косметології тіла, що складається з 12 найменувань, а так само 13 різних найменувань косметології особи. Професіоналами, з числа членів нашої команди, ретельно відібрані послуги з відновлення і реабілітації волосся і шкіри голови – тут знаходиться 14 різних позицій! Ми використовуємо тільки кращі матеріали, створені провідними світовими брендами. Для того, щоб індивідуально підібрати найбільш точні процедури, для вашого волосся в салоні працює трихолог, що поки є рідкістю в нашій країні на сьогодні. Формат студії сімейно-молодіжний. Лінійка послуг призначена для жінок, чоловіків та дітей. Для детального знайомства з Yellow, ви можете відвідати студію краси за адресою: вул.Жулянська, 1А (фасад будинку, поряд з EuroGYM).
Режим роботи: щодня з 10:00 до 20:00. Телефон: 096 006 00 99​