Назад
21
Бер.
2017

Українські зірки готують заради дітей

Сімейний ресторан Flame 22 лютого зібрав знаменитостей на Першому благодійному кулінарному шоу LifeMenu. Ініціатором заходу виступив фонд ItsForKids.
Найдобріші зірки українського шоу-бізнесу взяли участь в унікальному благодійному шоу LifeMenu і спробували себе у ролі шеф-кухаря. М’ясо, риба, овочі і фрукти в їх руках перетворювалися на екзотичні кулінарні шедеври! У невимушеній обстановці на імпровізованій кухні знаменитості ділилися корисними рецептами і розкривали сімейнітаємниці.
Тепер страви з зіркового меню можна замовити у Flame! А виручені кошти будуть перераховані до благодійного фонду ItsForKids. Вони підуть на придбання ультразвукового диссектораSoringSonoca 300, якого гостро потребує дитяче відділення Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова. Засновник Фонду Владислав Грей подякував усім учасникам LifeMenu за чуйність і за те, що вони допомагають зробити мрію реальністю!
Учасниками Першого благодійного кулінарного шоу Lifemenu стали: ALYOSHA, TamerlanAlena, Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян, Світлана Тарабарова, Василь Бондарчук та Катя Веласкес, Влада Литовченко, Таня BERQ, Мирослава Карташова, Аліна Башкіна, Амадор Лопес і Олег Серафін, телеведучі Анна Ахава і Світлана Катренко, радіоведучі Єва Суботіна, Василиса Рядних і Саня Димов.
Ведучим вечора виступив харизматичний Микита Добринін. А спеціальними гостями стали талановиті артисти ПЦ PARADIZ Анна Воронова і Даша Пишная.