Назад
28
Вер.
2015

Експерти зафіксували бум на біржі нерухомості

Рекордні показники фіксуються на ринку житла в Швейцарії, повідомляє видання під назвою «Біржовий лідер», посилаючись при цьому на аналітиків відомого фінансового холдингу UBS. Певні проблеми в економіці не заважають істотному росту прибутку інвесторів. Експерти побоюються, що в цій галузі можливе «надягання пухиря» через це.
Компанія «Grand Milano Studio» пояснює, що від 1991 року попит на житло в Швейцарії є рекордним. Навіть враховуючи те, що фахівці стверджують, що може навіть не станеться перегрівання, але про наслідки примушує все ж замислитися швидкий ріст на попит швейцарської нерухомості. Женевське озеро, Люцерни, Цюріх – це ті райони, де зараз відбувається найактивніша динаміка. Вкладення в різну нерухомість Швейцарії приносять удвічі більше прибутки за останній рік, а тому власники капіталу хочуть вкладати його саме в цю галузь. Причин тут декілька: швейцарський франк почав зміцнюватися, ціни на об’єкти збільшилися на 2%, подібну нерухомість є можливість здати в оренду.
Центробанк, а також уряд, стверджують, що вони не припустимо різких коливань в цій сфері, тобто вартість на нерухомості рости не буде. Правда, практично не вірить в тому, що ціни на на біржі нерухомості знижуватимуться, тому що Швейцарія – одна з найбільш стабільних країн у світі, а курс франка – єдине, що впливає на ціни. Ніяк не постраждають ті власники, які вкладають долари і євро в об’єкти, якщо франк зможе утримається на сьогоднішньому значенні.