Не так давно прийнятий представниками київської влади проект про реконструкцію площі Лук'янівської, передбачає збереження її історичних особливостей, а також прилеглих вулиць.

Закінчення реконструкції об'єкту планується на 2017 рік. В результаті оновлення буде побудований ТРЦ, який розташується на перехресті вулиць Артема, Мельникова, а також Дегтярівської. Творці проекту гарантують збереження об'єкту, що має історичну цінність, - колишнього депо трамвайно-тролейбусного управління, а також колишню електростанцію. Передбачено, що вказані об'єкти гармоніюватимуть з інтер'єром ресторану, який розташується в ТРЦ.

Будівництво торгового центру знаходиться на стадії нульового циклу: проводяться роботи по облаштуванню фундаменту, закінчено будівництво пожежного резервуару. Несучі конструкції будуть зведені поряд з котлованом до кінця поточного року по вул. Бердичівській.

Зроблений тимчасовий демонтаж покрівлі і інших конструкцій давньої електростанції. Нині проводиться монтаж фундаменту на палях, який служитиме підставою для внутрішнього каркаса.

Фінансування реконструкції площі Лук'янівська проводиться на засоби меценатів- учасників проекта "Зробимо разом"!. Відсутність бюджетного фінансування цього будівництва особливо підкреслюється владою столиці.

Місткість ТРЦ, що будується, на Лук'янівці має бути достатньою для одночасного комфортного перебування одного мільйона чоловік.

Михайло Меркулов, генеральний директор компанії-підрядника, що являється, розповів про те, що в зведеній будівлі планується розмістити на даху зону зелених насаджень, на поверхах різні ресторани, супермаркети, боулінг-клуби, кафе, 8 кінозалів і підземний паркінг.

Здійсниться реорганізація проїжджих частин вулиць, що зачіпають будівництво, пішохідні переходи також перепланують.

Забудовником передбачена невелика видозміна розташованих поблизу частин вулиць Коперника, Дегтярівської, Бердичівською, Дмитрівською.

Відомо, що комсомольці залишили "капсулу часу" з посланням, прочитати яке заповідано в 2018 році. При виробництві будівельних робіт в старому депо її не виявили. Припускають, що вона зникла в результаті крадіжки.

24 Червня 2015 Новини нерухомості

Пропозиція знімання квартири в Одесі

12 Серпня 2015 Новини нерухомості

Липень. Квартири в Києві. Найбільш економні варіанти оренди

22 Серпня 2015 Новини нерухомості

Київська нерухомість якими будуть ціни в осінній період?