Назад
31
Серп.
2015

Коли закінчиться реставрація у відомому Маріїнському палаці

Маріїнський палац, який знаходиться в Києві, є однією з найбільш красивих будівель в сучасній Україні. У палаці ось вже цілих вісім років одне і те ж: не приймають зарубіжний іменитих гостей, не проводяться гучні світські раути.
У відомому Маріїнському палаці київська влада зараз хоче зробити реставрацію. Кабінет міністрів на роботи по реставрації вже виділив близько ста мільйонів гривен, правда, якщо вірити словам експертів, в таку суму просто нереально укластися.
«Білий зал» – кімната, яку використовуються під час офіційних делегацій, – там ремонт не проводився вже близько 35 років. Через те, що бракує фінансування, приміщення відновлювати в найближчому майбутньому не планують. Усі ті засоби – близько ста мільйонів гривень, – які з бюджету Кабінет міністрів, підуть на реставрацію правого флігеля. Вже з 1 вересня ремонтні роботи розпочнуть сотні реставраторів і будівельників.
Проаналізувавши стан усього Маріїнського палацу, можна зробити висновок, що його оновити можна повністю, правда для цього треба буде використати близько мільярда спонсорських або державних грошей. Ось тільки варто відмітити, що подібний аналіз проводився близько трьох років тому, а тому і суму вичислили теж тоді. Але ось тільки ніхто навіть не припускав, що зараз буде така складна фінансова ситуація в країні.