Назад
28
Вер.
2015

Луцьк. Як саме там вирішується конфлікт між містянами та забудовником

Раніше вже булі повідомлення про ті, що у місті Луцьк компанія під назвою «Турія» будує багатоповерховий будинок, ну а сусіди висловлюють протест. Той конфлікт, який постав між містянами та забудовником, потрібно якось вирішувати. Богдан Шиба, депутат, озвучивши, яким чином можливо вирішити даний конфлікт.
Народному депутатові вдалося придумати власний проект, який полягає у тому, що потрібно врахувати рішення, яке винесли загальні збори громадян, які проживають у будинках №№ 23,27,29, що проживають в м. Луцьк по вулиці Стрілецькій.
Яка вартість будинку Януковича на сьогоднішній день?

Богдан Шиба пропонує, щоб був заборонений під’їзд з вулиці Стрілецька до території. Він вважає, що саме з вулиці під назвою Яровиця має відбуватися проїзд. А ще депутат вніс пропозицію, щоб була гарно облаштована ділянка навколо будинку, а також необхідно побудувати дитячий майданчик.
Цікавим залишається такий факт, що відома компанія «Турія» отримала земельну ділянку ще декілька років назад. Саме в ті роки мером міста був вищезгаданий Богдан Шиба. Але по вулиці Стрілецькій землю під забудову тоді виділяти було не дозволено, тому що на цій території забудова надто щільна.
Нардепи зробили такий висновок: подібні заходи українським законам не відповідають, та, незважаючи на це, вони впевнені, що необхідно спочатку порадитися на цю тему з мешканцями, які тут проживають.