Назад
02
Жовт.
2015

На Петропавлівській завершилося незаконне будівництво, ледве встигнувши початися

Першим про екстраординарну подію повідомив в соціальній мережі Facebook Дмитро Білоцерковцев, займаючий пост глави Департаменту міського благоустрою і збереження природного середовища.
Незаконним будівництвам – бій
Активісти цивільного руху проти свавілля і незаконної забудови почали проводити зворотну засипку котловану за адресою вул. Петропавлівська, 38. Причина такої акції очевидна – протидія протизаконній забудові столиці. У найближчих планах бунтівників – зріз фундаментних паль і повна засипка котловану.
Засновник «УКО/Сити Груп» Анатолій Войцеховський, за словами глави Департаменту, є власником проекту цього незаконного будівництва.
Хронологія подій
Перші кроки були зроблені активістами 21.08. Цього дня були демонтовані конструкції, що захищали будівельний майданчик. Потім послідувало звернення в мерію. Звернення містило вимогу привести територію в належний вид, прибравши сліди незаконного будівництва.
Державна архітектурна комісія ще на початку цього року винесла постанову, яка відміняє декларацію на початок будівельних робіт на ділянці по вул. Петропавлівській, 38. З протестом проти будівництва новобудови в 27 поверхів неодноразово виступали жителі Подільського району.