Житло, розташоване в передмісті Києва, використовується активніше, ніж в самій столиці і будівництво нерухомості в цьому районі триває.

Будівництво здійснюється більшою мірою по напряму ближче до Житомира і Одеси, це обумовлено хорошою соціальною інфраструктурою, транспортною розв'язкою і непоганою екологією. Важливу роль грає і доступніша ціна, ніж в столиці. Комплекси, розташовані в передмісті відрізняються від столичних невеликою поверховістю.

Вартість

Велика частина об'єктів, що знаходяться на етапі будівництва в передмісті столиці, - це житло, що відноситься до економ сегменту. Вартість таких квартир в сусідніх регіонах Києва складає на 30% нижче, ніж на околицях міста. Завдяки цьому, активність покупців в цих регіонах набагато вища. Ціна на квартири у Броварах, Ірпіні або Вишгороді дорожче на 7-12% відповідно до статистики. Фахівцями було відмічено, що більша кількість квартир була продана в лютому і липні місяці поточного року. Перше було обумовлене скачками курсу долара, а друге - проведенням акцій від забудовників.

Процес придбання

Велика частина добросовісних забудовників пропонує два варіанти придбання нерухомості - через ФФБ або купівлю цільових безвідсоткових облігацій. Процес продажу квартири в передмісті відбувається трохи інакше - на основі складання договору, що несе певні ризики для покупця. Також є присутніми додаткові платежі. Експертами було відмічено, що у більшості випадків продавцем виступає фізична особа, відповідно угода оформляється як продаж об'єкту однієї особи іншому.

На що звернути увагу?

Перш ніж вчинити купівлю, варто уточнити, в чиїй власності знаходиться земля і яке призначення ділянки. Це необхідно для того, щоб уникнути проблем з підключенням до мереж. Немало уваги варто приділяти договору.

06 Листопада 2014 Хід будівництва

Роботи по штукатурці внутрішніх стін майже закінчено

02 Липня 2017 Новини комплексу

Поповнення у Европейській сервісній службі

21 Вересня 2015 Новини нерухомості

Громадяни України все частіше цікавляться таким форматом житла як "лофт"