Назад
12
Черв.
2015

Купівля нерухомості з прописаними мешканцями

Часто трапляється, що після придбання квартири, там виявляються зареєстрованими попередні мешканці. Варто розібратися, уникати або радіти такій можливості купівлі житла. Слід розуміти, що купуючи таку квартиру, в першу чергу вона буде дешевше звичайного житла, в якому не буде нікого прописано. Зазвичай різниця складає в межах тридцяти відсотків від середньо-ринковій вартості квартири. Але не для кожного порівнянна ціна на житло і сюрприз, який додатковий бонус який буде отриманий після покупки такого житла. Саме завдяки наявності знижки люди можуть піти на угоду з придбання квартири.
Якби її не було, ніхто б не купував житло з обтяженням. Знижка залежить зокрема від кількості зареєстрованих осіб в квартирі, а також від розміру житлової площі. Сьогодні в Києві є можливість зустріти максимально доступну знижку в тридцять відсотків, а для існуючих цін на ринку, ця різниця може бути істотною. У більшості випадків у квартирі може жити один з колишнього подружжя, який претендує на житлову площу, родичі, друзі та знайомі.
Продаж квартир в Києві найчастіше проводиться через конфлікт перерахованих вище осіб. Через сварку або розставання, або будь-якого іншого конфлікту власник бажає продати житло, але в ньому може виявитися інша прописана людина. Другий відмовляється від проведення операції, в силу того, що у нього немає іншого місця проживання, тому залишає за собою право залишитися в даній квартирі. У такій ситуації, власник квартири вирішує знизити вартість житла, щоб не витрачати свій час і кошти на виселення прописаного особи.
Всі зобов’язання автоматично переходять на плечі покупця. Бувають і куди простіше ситуації, коли в квартирі прописано іншу особу, але не проживає в даний час там.
При продажу власник не бажає зазвичай витрачати свій час на пошук цієї людини, щоб той мешканець виписався з житла. У такому випадку, за невеликі незручності, власник знижує ціну на нерухомість. Бувають також привабливі варіанти придбання квартири, коли в ній зареєстрований повнолітній дієздатний громадянин. Він може бути ким завгодно колишньому власникові квартири, але за законом, він не може на неї претендувати, таким чином можна купити квартиру з тридцятьма відсотковою знижкою і при цьому в найближчому майбутньому виписати цього мешканця, і стати повноправним власником квартири.