Сьогодні будівельний бізнес являється один з найприбутковіших. На протязі вже дуже довгого періоду у великих містах не припиняється будівництво високих багатоповерхових будинків і споруд, які в наслідок стають торговими і розважальними, діловими центрами і офісними приміщеннями. Не треба також забувати і про житлові будинки, які найчастіше стали будуватися за межами міст, точніше на межах великих мегаполісів. Треба відмітити, що новобудови під Києвом сьогодні ростуть як гриби, і тепер, охочий купити квартиру в столиці, матиме великий вибір. Незважаючи на велику кількість новобудов, не так просто зробити свій вибір, тому як, кожен сьогодні знає, як легко попастися на вудку шахраїв, які тільки і чекають того, хто зважиться на придбання квартири у великому місті. Навіть юридично підковані люди дуже часто попадаються на пастки, розставлені людьми, які вирішили нажитися незаконним способом на тих, хто бажає придбати собі житло в мегаполісі.

Ви повинні знати деякі моменти на які ви в обов'язковому порядку зобов'язані звертати свою увагу. Є такі моменти, про які звичайна людина і не здогадується, а прописані ці моменти в документі, звичайній людині ні про що не скажуть. Ми вам постараємося доступною мовою пояснити, чого ви повинні побоюватися при купівлі квартири в новобудовах. Річ у тому, що забудовник найчастіше не будує будинок або ж споруду тільки за свій рахунок. Зазвичай туди також вкладається і підрядчик. Ви ж, у свою чергу, домовляєтеся саме із забудовником. Дуже часто відбувається так, що підрядник свариться із забудовником, і у забудовника, з рештою, немає ніякого права на квартиру, яку ви можливо вже придбали, і виходить, що ви просто можете у такому разі залишитися без квартири.

Новобудови за Києвом сьогодні досі недобудовані, а квартири там продані, так що будьте обережніші при купівлі такої квартири.

Ніколи не варто квапитися з такою справою. Ви повинні розуміти наскільки дорого вам може обійтися ваш поспіх, по своїй дурості і необережності ви можете втратити свої гроші, і при цьому не отримати нічого. Перш ніж купувати квартиру у будинку, який тільки звели, ви повинні перевірити наявність усіх комунікацій і при цьому звернути увагу, щоб проведені комунікації ще і працювали і були в справності. Якщо ж того ще немає, але вам пообіцяли, що незабаром тут усе зроблять, не варто навіть думати про те, що це може виявитися правдою.

22 Вересня 2015 Новини нерухомості

Вартість будинку Януковича на сьогодні

06 Жовтеня 2015 Новини нерухомості

Тепер в Україні є можливість нерухомість зареєструвати за яких-небудь 2 години

31 Серпня 2015 Новини нерухомості

Чи варто купувати житло в столиці?