Назад
02
Жовт.
2015

Ціна яких новобудов Києва найбільше знизилася за літо?

Влітку було відмічено подальше зниження вартості київських квартир, розташованих в новобудовах вторинного ринку і в старих будинках.
Фахівцями був зроблений аналіз змін в цінах, щоб визначити які квартири в період літа стали дешевше, а ціна яких зросла.
Незначне зростання цін відмічене для квартир в новобудовах вторинного ринку з цеглини. Їх вартість склала 1479 доларів за кв. метр площі, що на 2,2% більше, ніж їх вартість раніше. Квартири, розташовані у будинках панельного типу і у будинках з монолітних блоків стали дешевше на 15,5%, що складає 948 доларів за кв. метр.
Можна дати характеристику змінам, що сталися за літо в цінах на квартири різних типів, розташовані у будинках з цеглини, монолітних блоків, а також у будинках панельного типу.
Для панельних будинків з монолітних блоків найбільше знизилася ціна у двокімнатних квартир. За три місяці зниження вартості склало 19,5%, і метр кв. площі в такій квартирі має ціну 916 доларів. Вартість трикімнатних квартир в цих же будинках знизилася на 15,1%, і складає 924 долари за кв. метр. Менше всього спад цін торкнувся однокімнатних квартир в панельних і монолітно-блокових будинках. Їх вартість знизилася на 8,5%, що склало 941 долар за кв. метр.
У цегляних будинках ціни на квартири змінилися трохи інакше. Знизилася ціна тільки на однокімнатні квартири, розташовані в цих будинках. Її зниження склало 7,3%, і вартість кв. метра площі в таких квартирах – 1248 доларів. Вартість двокімнатних квартир в цегляних будинках зросла на 1,9%, і склала 1474 долари за кв. метр. Найбільше підвищилася ціна на трикімнатні квартири – на 6,5%, і кв. метр площі в них складає 1514 долари.
Згідно з думкою фахівців, що виконали аналітичну роботу, зміни, що сталися літом, в цінах в цілому відбивають тенденцію останніх півтора років. Ця тенденція полягає в тому, що ціни на бюджетне і старе житло знижуються, тоді як вартість сучасного житла, що відрізняється високою якістю, зростає. Саме тому росте вартість квартир в цегляних новобудовах столиці, тому що будинки з цеглини відрізняються більш високим рівнем якості.
Панельні і монолітно-блокові будинки є бюджетним житлом, хоч і сучасного типу. Площа квартир в цих будинках більша, ніж в квартирах старих будинків такого ж типу. Тому люди, яким потрібне недороге житло, вибирають саме квартири в старих будинках, оскільки їх простіше утримувати, а ще на них менший податок. У зв’язку з цим продавці вимушені знижувати ціни на квартири в новобудовах панельного типу.
Введение в эксплуатацию еще одного жилого комплекса в Киеве
В конце августа было завершено строительство жилого комплекса, расположенного на Виноградаре, занималась которым фирма «Ковальская». Этот комплекс допущен к использованию.
Расположен комплекс под название «Паркова вежа» на улице Краснопольской, 2Г. Компания-застройщик гарантирует 100% -ную готовность данного комплекса к заселению жильцами.
Данным жилым комплексом 31 августа 2015 года был получен Сертификат соответствия, что свидетельствует о завершении строительных работ.
Компанией было подчеркнуто, что «Паркова вежа» вышла в эксплуатацию согласно срокам.