Влітку в новобудовах столиці знизилася ціна на квартири усіх типів на вторинному ринку.

У період з початку червня по початок серпня квартирна вартість зберігала стабільність, були відмічені навіть деякі підвищення цін. А на початку серпня ціни на усі квартири, пропоновані вторинним ринком, почали знижуватися.

Проведений фахівцями аналіз повідомляє наступні дані з цього питання. Найбільший спад відмічений в цінах однокімнатних квартир - їх вартість впала на 7,8% і склала близько 1081 долар за м2. Ціна двокімнатних квартир стала нижча на 3,6%, і тепер вона представлена приблизно 1253 доларами за м2. На трикімнатні квартири ціна знизилася менше всього - тільки на 2,2%, що складає близько 1238 доларів за м2 житла.

Згідно з думкою фахівців, що виконували аналітичну роботу, зміни, що сталися з вартістю квартир, пов'язані зі зміною складу пропозиції. Хоча однокімнатні квартири завжди швидше реагують на зміни в ринкових тенденціях. Саме тому з серпня найбільше зниження вартості спостерігається у однокімнатних квартир.

Хоча зниженням характеризуються також ціни на двох і трикімнатні квартири, їх вартість змінилася менше. В порівнянні з однокімнатним житлом негативний приріст менше в два рази. Це обумовлено відсутністю гнучкості у продавців, що надають такий тип житла. Вони менші, ніж продавці однокімнатних квартир, схильні знижувати вартість квартир, продажем яких займаються.

12 Серпня 2015 Новини нерухомості

Липень. Квартири в Києві. Найбільш економні варіанти оренди

10 Квітеня 2017 Новини нерухомості

Скільки коштують двокімнатні квартири в різних регіонах України навесні 2017 року

21 Вересня 2015 Новини нерухомості

У Києві активно скуповують дорогі нежитлові приміщення