Держслужба, яка займається питаннями геодезії, кадастру і картографії, повідомила, що нотаріуси скоро матимуть частину повноважень в кадастрових реєстрах.

Кабмін видав постанову, де визначили процедуру підключення нотаріусів у базу Державного кадастру земель, щоб надати їм виписки, які вони можуть узяти в земельній базі даних.

Хочемо нагадати, що зараз з Державного земельного кадастру видавати виписки можуть виключно лише кадастрові реєстратори.

Щоб підвищити комфорт, а також якість обслуговування населення, нотаріусам буде передана частина подібних повноважень. Ось і виходить, що українці отримувати зможуть в одному-єдиному кабінеті повністю пакет усіх необхідних документів.

Відомство озвучило дані, що щорічно громадяни України звертаються майже за мільйоном витримок, які їм потрібні з Державного реєстру. Ось і виходить, що украй висока зайнятість усіх кадастрових реєстраторів, а це, безумовно, не може не позначитися на якості їх обслуговування.

Якщо нотаріус хоче отримати право на видачу виписок із земельного кадастру, то йому необхідно в облуправління Мінюсту написати заяву, а потім зробити звернення в Госгеокадастр.

Потім нотаріус повинен обладнати собі робоче місце, у нього має бути встановлений захищений спеціальний канал зв'язку плюс зареєстрований цифровий підпис.

Існує попередній прогноз, по якому від 4500 до 5000 нотаріусів захочуть підключитися до Державного земельного кадастру.

Інші новини:

В Україні «чорний» ринок земельної оренди процвітає

Які небезпечні наслідки всіх чекають, якщо в Гатному незаконно забудують прибережну зону?

12 Лютого 2019 Новини комплексу

Квартира в Вишневому - чому молоді сім'ї переїжджають в передмістя?

01 Жовтеня 2018 Новини комплексу

Про молодість та красу можна не лише мріяти!

30 Травня 2018 Новини комплексу

Увага! Хлорування води у Евромісті