У Мінрегіоні розробляють шляхи розвитку будівельної галузі в Україні.

Як стало відомо відомство працює над створенням Міжгалузевого соціально-економічної ради з питань підтримки розвитку будівельної та суміжних сфер. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

Чиновник зазначив, що створення ради дозволить забезпечити українців новими робочими місцями і збільшити обсяг інвестицій в будівництво.

Формування даного проекту обговорили представники федерації роботодавців і профспілок та Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Представники організацій домовилися про співпрацю в даному питанні і розробці відповідного проекту постанови.

Квартирне питання в Україні:

Розвиток будівельної галузі дозволить забезпечити українські сім'ї житлом.

За даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ, в 2017 році 657 000 сімей перебувають на квартирному обліку. У нинішній ситуації, щоб забезпечити ці сім'ї житлом Україні потрібно 300 років. У відомстві розповіли, що з 1998 року 37 000 сімей отримали житло за державними програмами.

Читачам, які хочуть придбати квартиру в Києві за програмою кредитування від забудовників, пропонуємо увазі, повний перелік столичних компаній-забудовників.

Квартири для учасників житлових програм

У Києві 17 сімей отримали квартири в багатоквартирному будинку, розташованому по вулиці Трутенка, 3. Серед нових мешканців цього будинку — 7 сімей, які змогли придбати житло, завдяки молодіжним кредитам, отриманим за рахунок статутного капіталу Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Ще 9 сімей придбали квартири в новобудові в рамках програми «Доступне житло», яка працює за механізмом 30 на 70. Одна сім'я придбала житло в рамках програми «Здешевлення вартості іпотечних кредитів».

16 Вересня 2015 Новини нерухомості

Детальні роз'яснення, які торкаються видачі посвідчення на нерухомість

21 Липня 2017 Хід будівництва

Новини з будмайданчика ЖК «Европейське місто»

28 Січеня 2014 Хід будівництва

ПРИЙШЛА ЗИМА 28.01.14