У Міністерстві регіонів працюють над програмами та починають впроваджувати їх в життя. Програми ці мають сприяти децентралізації повноважень, стосовно будівельної галузі, а також вони мають створити сприятливі умови для бізнесу.

Роман Абрамовский, який є заступником міністра житлово-комунального господарства, будівництва та регіонального розвитку України, переконаний в тому, що міністерство просто зобов'язане сприяти тому, щоб будівельна галузь отримала децентралізацію повноважень. Як уже відомо, Парламент проголосував за закон, який передбачає децентралізацію повноважень стосовно сфери архітектурно-будівельного контролю. Містобудівне законодавство цей документ також покликаний удосконалити.

Зі слів заступника міністра стало відомо, що необхідно ще прийняти немало нормативно-правових актів, а саме їх має бути ще 11, щоб отримати децентралізацію повноважень даної сфери. А для того, щоб адміністративний тиск, який на собі відчувають учасники будівельного ринку, усунути, в планах міністерства сприяти розвитку саморегулювання в будівництві.

Створили також 3 організації, в повноваження яких входить проведення професійної атестації інженерів-проектувальників, інженерів з технічного нагляду та експертів. Спростять також умови, щоб легше було вести бізнес. Розробили вже низку законопроектів, де передбачили зменшення погоджувальних процедур, а саме їх кількість. Процедура, яка допомагає отримати вихідні дані, також удосконалена. Планують зняти гриф ДСК, що допоможе громадянам отримати доступ до документації, яка належить до будівництва міста.

27 Липня 2018 Новини комплексу

Графік роботи відділу продажів на вихідні

24 Вересня 2015 Новини нерухомості

Мінфін вніс нову пропозицію. Зміна податку на нерухомість.

18 Квітеня 2017 Новини нерухомості

В Україні спростили умови ведення будівельного бізнесу: закон №5587