Назад
29
Вер.
2015

Яресько повідомила, кого звільнять від податку на нерухомість

За частиною власників на житло залишаться пільги.
В Україні Міністерство фінансів, проводячи податкову реформу, вирішило не чіпати податкові діючі пільги, що стосуються власників нерухомості невеликих розмірів, а саме власників тих квартир площею менше, чим 60 м2, а в будинку менше ніж, 120 м2 на нерухомість не треба буде оплачувати податки. Цю інформацію озвучила Наталія Яресько – глава українського Міністерства фінансів на прес-конференції.
«Діючі пільги, що стосуються будинків і квартир невеликих розмірів, ми залишаємо. Хазяї квартир, площею до 60 м2, а також будинків, розміром до 120 м2 не платитимуть», – розповіла міністр.
Міністр повідомила таке: на нерухомість податками, у розмірі 25 тисяч гривень в рік, обкладатися будуть тільки люди, які володіють елітною нерухомістю, площа яких складає більше, ніж 300 м2 – це стосується квартир, а також 500 м2 – це стосується будинків.
Але, в той же час, Мінфін оприлюднило податкові реформи, що стосуються усіх інших об’єктів в області житлової нерухомості. Мінфін запропонував, щоб максимальна ставка оподаткування виросла з 2% до 3% (за основу беруть мінімальну заробітну плату, розраховуючи її на 1 м2 житла). Правда, вирішувати, яку ставку приймуть під час оподаткування житла, будуть місцеві ради.

Читайте також:
Експерти зафіксували бум на біржі нерухомості
У Криму росіяни нерухомість купувати перестали
Чи змінився на 1 жовтня попит на оренду житлової нерухомості в Києві?
Мінфін вніс нову пропозицію. Зміна податку на нерухомість.