Виникли питання?

Давайте ми вас проконсультуємо!

Не знайшли потрібну інформацію?

Давайте ми вам передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть номер телефону і через кілька секунд ми вам передзвонимо!

Не знайшли потрібну інформацію?

Давайте ми вам передзвонимо і проконсультуємо!

Введіть номер телефону і через кілька секунд ми вам передзвонимо!

УА РУ
096 211 22 22

Новобудови Києва

Придбання квартири є одним з тих життєвих подій, які вимагають від людини підвищеної уваги і ретельної підготовки. Нерухомість в Києві коштує недешево і вибираючи квартиру кожна людина проводить велику роботу: шукає, дивиться, порівнює багато факторів, зважує всі за і проти, вникає в юридичні тонкощі. Хтось вибирає квартиру у старих будинках з історією, а для деяких просто потрібно швидше купити житло. Живучи багато років в старих будинках з поганими комунікаціями, холодними темними під'їздами, мало привітними дворами. Багато хто хоче змінити умови свого життя і в цьому сенсі найкращим вибором є квартирири від забудовника Житлового Комплексу «Европейське місто». Будинки комплексу побудовані з цегли і обшиті утеплювачем (термодом), оброблені «короїдом», монолітні перекриття, ліфти, лоджії засклені вітражними стеклами. Квартири з будівельною обробкою. Офіси під обробку. Внутрішнє оздоблення квартир:

 

Оздоблення коридорів та сходових прольотів:

 

На прибудинковій території парко-місця. Власний ЖЕК. Наша компанія дбає про своїх покупців і навколишньому середовищу, тому при будівництві будинків ми дотримуємося всіх нормативів і стандартів якості, а також:

 
 

Квартири в новобудовах

Покупка квартири в житті людини є найважливішим процесом, який вимагає підвищеної уваги. Вибираючи житло Ви зважуєте всі плюси і мінуси, всі за і проти, порівнюєте багато факторів, дивіться юридичні тонкощі. Продаж квартир у новобудовах кропіткий процес, але професійний підхід наших працівників і хороша робота з клієнтами дозволяє нам зробити ці дії в максимально короткі строки. Якщо Ви вирішите купити квартиру в новобудові в Києві Ви будете вражені не тільки її ціною, але і якістю виконаних робіт. Будівництво квартир проводиться тільки висококваліфікованими працівниками та тільки з фірмових матеріалів високої якості. Квартири будуються з цегли і утеплюються пінопластом, що дозволяє їм зберігати тепло. Купити Квартиру у Києві мріють багато, і ми допомагаємо цим мріям здійснитися. У нашому комплексі «Европейське місто» є великий вибір планування, світлих кімнат, кухонь і лоджій на будь-який смак. Купити квартиру в Києві, яка буде відповідати всім вимогам. Але для цього Ви витратите багато часу, а щоб заощадити час і гроші можна звернутися в нашу компанію. Покупка квартири в Києві процес не з легких, але звернувшись до нашого відділу з продажу, ми максимально спростимо його і зробимо досить швидким та якісним. Ви залишитеся задоволені нашими цінами, адже купити квартиру від забудовника безпосередньо набагато дешевше ніж через агентство. Наша компанія дбати про довкілля та про своїх клієнтів, тому при будівництві нашого комплексу ми виконуємо всі вимоги контролюючих організацій. Всіх кого зацікавить продаж квартир в Київській області або в Києві звертайтеся, і ми запропонуємо вам великий вибір. Тому що квартира в новобудові завжди вигідніше, ніж житло на вторинному ринку. Звертайтеся до нас, і ми з великим задоволенням проконсультуємо Вас у виборі квартири за вказаними телефонами на сайті.