Инфраструктура комплекса

Архитектурная и ландшафтная концепция комплекса «Европейское город» значительно отличается от других застроек подобного типа и является привлекательной и комфортной. Ухоженный и красивый благоустройство территории создает непревзойденное впечатление комфорта и уюта.

Всего на территории жилого комплекса Евромисто существует более 70 объектов, торгового, бытового и социального назначения для комфорта наших жителей. Вы сможете не покидая территории жилого комплекса получить все социально бытовые услуги, юридическую консультацию, и банковские, почтовые услуги, а также приобрести все необходимое.

Выберите свою квартиру

Скролл Вниз

Розвинена внутрішня та зовнішня інфраструктура

Житловий комплекс Евромісто знаходиться в одному з найбільш перспективних і динамічно розвиваючихся районів передмістя. Має вдале географічне розміщення та розвинене транспортне сполучення з Києвом: всього в 5-10 хвилинах від столиці; в 15 хв. від Севастопольської площі; в 15 хв. від метро «Теремки»; та в 30-40 хв. від Хрещатика.

На даний момент в пішій досяжності є все необхідне для комфортного життя, і не відрізняється за кількістю і якістю послуг і товарів від жодного району столиці.

Скролл Вниз
5
маршрутів транспорту
2+
торгівельно розважальні центри
3+
супермаркети
5
спортивних клубів
30+
маркетів та інших споживчих магазинів
2
загальноосвітніх шкіл
10+
дитячих садочків, закладів дошкільного розвитку дітей
10+
ресторанів, кафе та інших місць громадського харчування
10+
ресторанів, кафе та інших місць громадського харчування
5+
аптеки
3+
стоматологічні клініки
5+
лікарень та медичних закладів
10+
салонів краси
1
базар
1
озеро і парк