Інфраструктура комплексу

Архітектурна і ландшафтна концепція комплексу «Европейське місто» значно відрізняється від інших забудов подібного типу і є привабливою і комфортною. Доглянутий і красивий благоустрій території створює неперевершене враження комфорту та затишку.

Загалом на території житлового комплексу Евромісто існує понад 70 обєктів , торгівельного, побутового та соціального призначення для комфорту наших жителів. Ви зможете не покидаючи території житлового комплексу отримати всі соціально побутові послуги , юридичну консультацію, та банківські , поштові послуги, а також придбати все необхідне.

Выберите свою квартиру

Скролл Вниз

Розвинена внутрішня та зовнішня інфраструктура

Житловий комплекс Евромісто знаходиться в одному з найбільш перспективних і динамічно розвиваючихся районів передмістя. Має вдале географічне розміщення та розвинене транспортне сполучення з Києвом: всього в 5-10 хвилинах від столиці; в 15 хв. від Севастопольської площі; в 15 хв. від метро «Теремки»; та в 30-40 хв. від Хрещатика.

На даний момент в пішій досяжності є все необхідне для комфортного життя, і не відрізняється за кількістю і якістю послуг і товарів від жодного району столиці.

Скролл Вниз
5
маршрутів транспорту
2+
торгівельно розважальні центри
3+
супермаркети
5
спортивних клубів
30+
маркетів та інших споживчих магазинів
2
загальноосвітніх шкіл
10+
дитячих садочків, закладів дошкільного розвитку дітей
10+
ресторанів, кафе та інших місць громадського харчування
10+
ресторанів, кафе та інших місць громадського харчування
5+
аптеки
3+
стоматологічні клініки
5+
лікарень та медичних закладів
10+
салонів краси
1
базар
1
озеро і парк