ЖК Евромісто

Житловий комплекс

ЖК «Евромісто» – місто в місті, де технологічний прогрес неймовірним чином поєднується із затишком, комфортом і почуттям «дому» для кожного його жителя. Його створення було б неможливим без творчого підходу і бажання створити не просто нові адреси на мапі, а місце для повноцінного і щасливого життя.

Квартири в ЖК під Києвом в новобудові

(15 хвилин їзди) – це мета, яку легко досягти, просто оформивши розстрочку на вже готове житло. Натомість ви отримуєте:

  • Квартиру в житловому комплексі сімейного типу.
  • Власна сервісна служба з надання житлових послуг.
  • Закрита територія з охороною 24/7.
  • Безкоштовні паркувальні місця.
  • Комфортний простір для повноцінного життя.
В перспективі
1 7

Оберіть будинок

Ми можемо запропонувати готові, сдані в експлуатацію, квартири на будь-який вибір

Квартири в ЖК під Києвом в новобудові

Нами створений житловий комплекс, в якому з легкістю живуть різні покоління жителів. Мы можемо запропонувати готові, сдані в експлуатацію, квартири на будь-який вибір. Можна купити як однокімнатну квартиру, так і трикімнатну, великої площі. У нас затишно і знайдеться, чим зайнятися кожному: від зовсім маленьких дітей до людей похилого віку. Тут народжуються почуття, міцніють сімейні цінності, ростуть діти і в кожній деталі відчувається турбота і увага до жителів.

У «Евромісті» завжди знайдеться, де відпочити після роботи і повеселитися на вихідних. Все, без чого сучасна людина не мислить свого життя – оточує його в нашому комплексі: доглянуті алеї для прогулянок, дитячі та спортивні майданчики, зони для відпочинку і вигулу домашніх тварин, цілорічна ілюмінація, озеленена територія, магазини, ресторани, фітнес клуб, стоматологічна клініка, студія краси … Тут подбали про кожну деталь: від безшумних ліфтів, вироблених компанією ОTIS, і пандусів, завдяки яким зручно підніматися з коляскою, до спеціальних урн для догляду за тваринами, автоматичного освітлення в під’їздах, зелених зон для прогулянок і мініатюрної Ейфелевої вежі для фотосесій! Зручна транспортна розв’язка і сполучення з Києвом дозволяє жителям безперешкодно, швидко, і зручно дістатися в короткі терміни до пункту призначення в столиці. Поблизу від «Евроміста» розташовані паркові зони, гіпермаркети, школи та багато іншого.

До складу комплексу входить Європейська сервісна служба, яка дбає про чистоту території, порядок, водопостачання, енергопостачання, своєчасного сезонного прибирання комплексу, справності всіх складових елементів комфортного життя еврожителів.

Ваш будинок – це неприступна фортеця. Охоронна служба SAVOYA GROUP відповідає за безпеку. У «Евромісті» діє пропускна система, безпечні безкоштовні парковки, а щоб потрапити на територію необхідно мати електронний ключ. Крім того, патрулювання і відеоспостереження здійснюються 24/7. ЖК «Евромісто» надихає і закохує в життя знову і знову. Побувайте у нас одного разу і залишіться жити назавжди! Чекаємо вас в щасливій родині еврожителів!

Savo Group

SAVO Group – сучасна інвестиційно-девелоперська група компаній, впевнено реалізує найпрогресивніші ідеї будівництва та забезпечує якісно новий рівень життя. Проекти, реалізовані нами, об’єднують цілий ряд принципів, культуру і стандарти, що створюють комфортну життєдіяльність складного організму – житлового комплексу «Европейське місто».