SAVO
GROUP

SAVO Group – сучасна інвестиційно-девелоперська група компаній, впевнено реалізує найпрогресивніші ідеї будівництва та забезпечує якісно новий рівень життя. Проекти, реалізовані нами, об’єднують цілий ряд принципів, культуру і стандарти, що створюють комфортну життєдіяльність складного організму – житлового комплексу «Евромісто» 13 років досвіду в будівництві житлової нерухомості Створено понад 2500 квартир Реалізовано 250000 кв. м житлової та комерційної нерухомості

Оберіть свою квартиру

Скролл Вниз
забудовник

Компанія Savo Group – це:

Проекти, реалізовані нами, об’єднують цілий ряд принципів, культуру і стандарти, що створюють комфортну життєдіяльність складного організму – житлового комплексу «Евромісто»

  • Багаторічний міжнародний досвід.
  • Власна матеріально-технічна база.
  • Власний архітектурно-проектний відділ.
  • Розвинена внутрішня інфраструктура.
  • Ергономічні планування квартир з кожним сантиметром корисної площі.
  • Енергозберігаючі технології та матеріали, що використовуються при будівництві будинків.
15
років ми будуємо
житлову нерухомість
2880+
заселених квартир
14+
будинків введено
в експлуатацію
7500+
щасливих жителів
забудовник

Кожен проект холдингу - це не просто будівництво будівель, а створення гармонійного простору і сервісів для повноцінної і комфортного життя. SAVO Group застосовує комплексний підхід до створення міста в місті. Це організація, розвиток і підтримка власної інфраструктури, турбота про благоустрій території та комфорті кожного жителя.

Оберіть свою квартиру

Скролл Вниз
забудовник

Якість в дрібницях

SAVO Group не просто компанія-забудовник. Наша робота не закінчується зі здачею будинку в експлуатацію. Взявши проект в свої руки, ми не тільки будуємо житло, але забезпечуємо життєдіяльність всього комплексу, створюємо, розвиваємо і підтримуємо його інфраструктуру. З нами ви отримуєте не просто квартиру в новобудові, а середу для повноцінної і комфортного життя, з усіма необхідними сервісними послугами, гарантією безпеки і сферою розваг і дозвілля.

Наші пріоритети – це міцні сімейні цінності, виховання Дорова покоління, повагу до себе і оточуючих. Щодня ми працюємо над вдосконаленням умов придбання житла в наших будинках і прагнемо до того, щоб воно було доступне для кожного.

Широка інфраструктура дозволяє жителям вести активний спосіб життя, займатися спортом, відвідувати салони краси, магазини, ресторани, проводити час на свіжому повітрі , насолоджуватися видами на Ейфелеву вежу і це тільки початок!

про комплекс

У «Евромісті» завжди знайдеться, де відпочити після роботи і повеселитися на вихідних. Все, без чого сучасна людина не мислить свого життя – оточує його в нашому комплексі: доглянуті алеї для прогулянок, дитячі та спортивні майданчики, зони для відпочинку і вигулу домашніх тварин, цілорічна ілюмінація, озеленена територія, магазини, ресторани, фітнес клуб, стоматологічна клініка, студія краси … Тут подбали про кожну деталь: від безшумних ліфтів, вироблених компанією ОTIS, і пандусів, завдяки яким зручно підніматися з коляскою, до спеціальних урн для догляду за тваринами, автоматичного освітлення в під’їздах, зелених зон для прогулянок і мініатюрної Ейфелевої вежі для фотосесій! Зручна транспортна розв’язка і сполучення з Києвом дозволяє жителям безперешкодно, швидко, і зручно дістатися в короткі терміни до пункту призначення в столиці. Поблизу від «Евроміста» розташовані паркові зони, гіпермаркети, школи та багато іншого.

Оберіть свою квартиру

Скролл Вниз

Проекти Savo Group

Житловий комплекс

Lucky Homes

Житловий комплекс Lucky Homes
ЖК Lucky Homes – проект компанії SAVO Group у Вільнюсі. Ми збудували комплекс який вміщає у собі все необхідне для комфортного, екологічного та затишного життя: близькість до центру, енергоефективні та теплопровідні екоматеріали, стильні архітектурні рішення та зелені насадження на території комплексу.

Детальніше про проект

Сімейний ресторан

Flame

Коли фахівці SAVO Group взялися за розробку концепції нового ресторану, пріоритетами були поставлені здоровий спосіб життя і сімейні цінності. В результаті з’явився дуже сміливий і абсолютно новий концепт першого в Україні безалкогольного стейкхауса.

Детальніше про проект

Салон краси

Yellow

SAVO Group піклується не тільки про комфорт, а й про те, щоб у жителів наших комплексів завжди був доступ до звичних для сучасної людини зручностей. Тому в ЖК «Европейське місто» була створена студія краси Yellow. За основу тут взята модель якісного, бездоганного обслуговування, надання повного спектру послуг з удосконалення зовнішності. У планах – розвивати такий підхід у нових житлових комплексах SAVO Group.

Детальніше про проект

Фітнес клуб

Euro Gym

Комфорт, безпека і домашня, затишна атмосфера – це критерії житлового комплексу, яким проекти SAVO Group відповідають апріорі. Тому компанія просувається далі і піклується про те, щоб задовольнити навіть найвибагливіші запити. Фітнес-клуб – невід’ємна частина здорового способу життя, на який і орієнтовані основні цінності компанії

Детальніше про проект

Обслуговуюче комунальне підприємство

Европейська сервісна служба

Не лише створити, але і підтримувати, розвивати і вести до нових вершин якості і комфорту – під час створення житлового комплексу, SAVO Group відповідає за всі сфери його життєдіяльності. Тому, щоб повністю контролювати якість послуг, що надаються і гарантувати кожному жителю своєчасне вирішення проблем, компанія створила Європейську Сервісну Службу.

Детальніше про проект

Стоматологічна клініка

Primedent

Один з інвест-проектів компанії SAVO Group – стоматологічна клініка Primedent. Ми створювали її у відповідності з сучасними розробками і досягненнями у світовій стоматології, щоб кожен житель нашого комплексу мав можливість отримати максимально якісний сервіс. За основу фахівці SAVO Group взяли найкраще від лідерів США і Західної Європи. Компанія імплементувала досвід сучасних клінік у створення першокласної стоматології.

Детальніше про проект

Служба безпеки та охорони

SAVOYA Security

Безпека – одна з головних складових комфортного життя. SAVOYA Security – це служба комплексної охоронної системи. Вона функціонує, в тому числі, і в ЖК «Европейське місто», але так само має можливість маштабуватися на інші проекти. SAVOYA Security в режимі 24/7 піклується про те, щоб кожен відчував себе в повній захищеності від зовнішніх недоброзичливих факторів.

Детальніше про проект

Дитячий садок

Clever kids

Clever Kids – мережа навчально-виховних комплексів у складі приватного дитячого садка і початкової школи Clever Kids на Оболоні, а також еко-школи та саду Clever Kids в елітному заміському комплексі Riviera Villas.

Система навчання в Clever Kids побудована на синтезі кращих світових практик в сфері раннього розвитку, включаючи педагогіку Марії Монтессорі, систему прикладного навчання STEAM (Science · Technology · Engineering · Art · Math). Персоналізоване навчання з індивідуальним навчальним планом для кожної дитини грунтується так само на принципах позитивного виховання і враховує рівень розвитку емоційного інтелекту учнів.

Детальніше про проект