Flame

І спалахне полум'я! У сліпучої спалаху любові до жінки, радості в колі друзів, смаку перемог і звершень - під дахом сімейного м'ясного ресторану «Flame». Не бійтеся згоріти в цій любові, небезпеки не запалитися нею!

Перейти на сайт

Скролл Вниз

FLAME

Родина – наша головна цінність. Кожен гість – її частина. Затишок і турбота – головні якості.

Стиль ресторану виключно елегантний – задоволення для естетів і гурманів.

Сервіс – високого класу. Кожен оплачений рахунок виправданий атмосферою розкоші і смаком страв, а саму трапезу будете згадувати як захоплюючу подорож.

Ми прогресивний ресторан, цінуємо якість. Меню представлено на планшетах (imenu). Будь-яке блюдо можна розглянути «до малекула». Якщо розгубилися від пишноти і вибору страв, офіціанти завжди запропонують вам «те, чого душа бажає» і підберуть вино, з низьким вмістом алкоголю, що дозволяє сідати за кермо автомобіля. Наші вина – це натуральний продукт – країн Франції та Німеччини. Вони ідеально поєднуються з стейками України і Америки.

Шеф-кухар Євген Гусєв створює справжнє кулінарне мистецтво, поєднуючи європейські традиції з власною фантазією і імпровізаціями.

Головна, після кухні, гордість ресторану – панорамний цілорічна тераса з видом на Ейфелеву вежу. Так, не обов’язково летіти в Париж, за «Маніфік». Летіть краще на крилах від задоволення!

Flame – коли сімейне вогнище є центром життя!