Назад
26
Серп.
2015

За якою вартістю реалізуються квартири і кімнати харківським студентам?

У Харкові помічено підвищення попиту на житло, що не дорого коштує. В основному орендарями є студенти, які приїхали на навчання з інших міст. За словами фахівців, значний попит помічений на кімнати і квартири. Подібні житла знімають відразу ж після того, як подивляться.
Проживання в квартирі з хазяїном коштуватиме по мінімуму півтори тисячі гривен. Просто кімнати коштуватимуть 1200-1300 грн., залежно від району. На вартість оренди впливає устаткування кімнати. Харківські квартири здаються за 2200 на самій околиці, в районах біля центру “однушка”обійдеться в 3500 гривен. У самому центрі житло оцінюється від 200 доларів, і оплата приймається саме у валюті, що вигідно для студентів із зарубіжних країн.

Новини нерухомості: Як орендувати квартиру без втрат?

Фахівець говорить, що бюджетні квартири також мають особливий попит. Власники здають кімнати і квартири в оренду, але заселяти будуть з першого вересня. Таким чином, орендарі бронюють житло заздалегідь. На ринку нерухомості реальних пропозицій з приводу оренди знайти важко, тому що їх мало. У зв’язку з тим, що попит на дешеве житло піднявся, взялися за справу і шахраї, які пропонують фото хороших квартир за заниженою вартістю. Коли вірогідний орендар подзвонить по оголошенню, його покличуть в офіс, де продадуть роздруківку, на якій є номери для зв’язку з власниками квартир. А потім виявиться, що житло зняти не вийде, тому як ці оголошення вже давно не є актуальними. Рекомендується вносити плату за послуги ріелторів після того, як буде підписаний договір про оренду.