Назад
20
Серп.
2015

Скільки коштуватимуть одеські квартири в осінній час?

За словами фахівців, відомо, що одеські квартири мають постійний попит у покупців.
Зараз продаж на ринку нерухомості відзначають, але багато угод не здійснюється. «Клієнти в стані очікування, але плани придбати житло є», – розповідає фахівець Юрій Марченко. Економ квартири з часом втрачають ціну, а квартири класу «бізнес» дешевше не будуть, тому, що заявок на подібну нерухомість помічається не багато.
Цінова політика на житло в Одесі
На околицях міста можна знайти квартиру за 25 000 доларів. Експерти говорять, що квартири з двома кімнатами продаються в середньому за 30 000 доларів, а з трьома кімнатами – за 35 000. У прицентральних районах також ціни подібні, але все залежить від кількості кімнат.
Однокімнатна квартира в самому центрі коштуватиме від 35 000 доларів. Також є і двох, і трикімнатні квартири, але тут вартість залежить від розташування, планування і площі.
Фахівець Юрій Марченко також підтверджує, що бізнес-сегмент розрізняє квартири по метражу. «Більшою мірою подібне житло розташовується в нових забудовах, де квартири мають в розпорядженні більшу площу, ніж в старих будинках. У центральних районах однокімнатне житло має площу 80 квадратних метрів, а трикімнатні квартири – 150 квадратних метрів», – говорить експерт.
Прицентральні райони мають в розпорядженні квартири приблизно на тридцять квадратних метрів менше.
Квартири трохи дешевшають, власники йдуть на поступки і дають невеликі знижки. У кінці серпня економічна ситуація з нерухомістю буде стабільною, а у вересні-жовтні вірогідне незначне зростання цін.