Досягнення наших лікарів стоматології Primedent

28 Березня 2019 Новини комплексу

Вдосконалюємо майстерність і дізнаємося актуальні новини стоматології! Наша лікар-ендодонтист Олена Савенко відвідала курс італійського фахівця Domenico Ricucci. Протягом двох днів учасники вивчали досвід знаменитого колеги в попередженні та лікуванні захворювань тканин пульпи і періодонта. Ми завжди в курсі актуальних тенденцій!

Імплантологія – один з найскладніших розділів стоматології, де багато питань і варіантів відповідей. Тому постійно бути в курсі сучасних розробок – обов’язок кожного фахівця. Наш лікар Ельміра Алішова 29 листопада дізнавалася останні новини на семінарі Отто Цура «Тактика лікування м’яких тканин в імплантології». Головне питання – різниця між м’якими тканинами навколо власних зубів і імплантів, особливості лікування і попередження ускладнень.

22-23 грудня наша терапевт-ендодонтист Олена Савенко відвідала теоретично-практичний курс Андрія Половінщікова по мікрохірургічної ендодонтії. Протягом двох днів учасники розбирали тонкощі, практикувалися і спостерігали демонстрацію процедури на реальному пацієнта.