Гастролі Європейського Шефа 2

07 Вересня 2018 Новини комплексу

Друзі, привіт! Як вам всім відомо, минулого тижня до нас завітав європейський шеф-кухар Адріан Риковський.
Адріан вже познайомився з командою ресторана, поділився секретами приготування відомих страв середземноморської кухні та разом вони приготували щось справді нове для нашого меню! Багато з Вас стали свідками святкової вечері, хто не бачив фотозвіт, ділимось силкою і хочемо бачити Вас знову 13.09!

Ми бачили щасливі посмішки на обличчях та вирішили подарувати Вам ці емоції знову, і тому запросили на гастролі Адріана.
Раді повідомити Вам, що чекаємо його в гості з 10.09 – 16.09. І весь цей тиждень даруватимемо щедрі подарунки усім гостям. Увага! При замовленні будь-якої страви отримайте подарунок на вибір: суп Мінестроне, тар-тар з лосося, томатний суп з маскарпоне, коктейль з креветок або томати з прошуто та сиром дор блю!
А 13 вересня відбудеться святкова вечеря, де Ви порините у смак нових страв. Кожного гостя чекає кулінарний сюрприз від шефа, музичний супровід та дитяча розважальна програма з ростовими лялками улюблених героїв Діснея, що не залишить байдужими Ваших дітлахів. Ви маєте це побачити та відчути на смак!

Бронюй сьогодні: 06701075 10