Революційний томограф Vatech тепер у PrimeDent!

23 Травня 2018 Новини комплексу

Максимально точно і абсолютно безпечно – тепер діагностика в PrimeDent керується цими двома принципами. У нашій клініці з’явився сучасний томограф преміум класу Vatech з найнижчим променевим навантаженням з усіх існуючих на сьогодні апаратів: від 0,0012 до 0,0020 мк3в за одне дослідження. Для порівняння: під час звичайного рентгенівського знімку це навантаження складає 1-5 мк3в. Ця унікальна особливість дозволяє проводити КЛКТ-дослідження пацієнтам вже з 5 років.

КЛКТ – це конусно-променева комп’ютерна томографія або 3D-знімок – незамінна технологія в сучасній стоматології. КЛКТ використовується в усіх сферах: від хірургії до ортодонтії та необхідна на кожному етапі діагностики та лікування.

При використанні вже на первинній консультації, 3D-знімок допомагає виявити проблеми, які не видно при звичайному огляді і традиційному рентгенівському знімку. КЛКТ дає аналіз кожного зуба в трьох проекціях. Це особливо актуально для пацієнтів, у яких вже стоять старі пломби, протези, ортопедичні конструкції та інше.

Що може КЛКТ:

  • Виявити запальні процеси;
  • Визначити приховані канали, їх кількість і розташування;
  • Оцінити якість пломбування;
  • Виявити тріщини, перфорації і інші причини болысних відчуттів;
  • Побачити анатомічні особливості будови зубів;
  • На основі 3D знімка проводиться планування імплантації, кісткової пластики і ортодонтичного лікування.

А вже з 24 травня пацієнти PrimeDent зможуть пройти обстеження на одному з кращих томографів Європи!