Будь-яка подія у Flame, будь це сімейне свято або ж корпоративна вечірка, – це завжди увага до деталей, легкість і сучасний підхід до організації.

Ресторан розташований під Києвом, в ЖК “Европейське місто”, що зручно як для мешканців столиці, так і прилеглих житлових комплексів.

Flame надає можливість проведення фуршетів до 100 осіб і банкетів для компаній до 40-50 осіб. Наявність закритого залу надає можливість проведення різних заходів – від сімейних свят до корпоративних подій.

Меню для банкетів, фуршетів та корпоративів в ресторані Flame різноманітне і до деталей продумано нашим шеф-кухарем Євгеном Гусєвим. У ресторані також є можливість розробити спеціальне меню саме під Вашу подію: в залежності від тематики, авторські сезонні страви, продукти за бажанням, які можуть бути доставлені спеціально для Вас.

Смачна кухня ресторану органічно доповнюється елегантним сервуванням і ефектною подачею страв, що однозначно приємно вразить Вас і Ваших гостей. Інтер’єр ресторану сучасний і стильний, наявність великої кількості світла і живої зелені створює особливу атмосферу затишку і комфорту. Також, в залах ресторану можливо декорування та зонування простору, згідно з концепцією Вашого свята.

Затишні зали надають можливість проведення повноцінного pre-party з вином, коктейлями та легкими закусками. А жива музика органічно доповнить приємну атмосферу. Якісний сервіс, привітні бармени, оригінальна кухня – все це невід’ємні складові відмінної вечірки в форматі pre-party.

Якщо Ваш захід передбачає закриту, камерну атмосферу, – в ресторані є окремий зал, в якому гості можуть комфортно розміститися. За столом залу зручно розмістяться до 30 осіб. Окремий зал – ідеальне місце для бізнес-переговорів, які, при необхідності, можуть перетікати в ділові обіди або або вечері. Зал відділений від основного простору ресторану портьєрою, що забезпечує затишок і можливість розслабитися далеко від сторонніх очей.

Трохи більші можливості має простір залу Техас. Сюди можна запросити до 40 гостей – ділових партнерів на зустріч, або родичів і близьких на сімейне свято.

Для проведення теплих сімейних свят, весіль, або ж світських заходів найкраще підійде літня Тераса ресторану, яка вміщує до 50 гостей.
Тераса, оформлена в лаконічному сучасному дизайні, сповнена світла, живих квітів і зелені, стане місцем незабутнього свята. Тут передбачені місця для виступу музикантів і DJ, а по вихідним можна насолодитися кухнею під звуки рояля.

Ваші свята в ресторані Flame – будуть яскравими та незабутніми.

Забронювати банкет: 0670107510