Орендуємо квартири в Одесі: що скільки коштує, а також в якому знаходиться стані

29 Липня 2015 Спеціальні пропозиції

Величезним попитом користується в Одесі оренда квартир на довгий строк, тобто довгострокова оренда. Зараз на одеському ринку довгострокова оренда в півтора рази популярніша будь-якої іншої оренди житла.
Орендодавцям вдається утримувати високі ціни і, саме з цієї причини, в Одесі бюджетного житла не пропонують. Варто також зазначити, що багато орендодавців перекваліфікувались. Вони зараз займаються добовою орендою, так як об’єктів не вистачає.
На території Київського району можна зняти найбільш дешеву квартиру, вартість якої буде складати 3200 гривень. Площа житла складає 32 метри квадратних, стан жилий, щоправда, без ремонту. Кімната оснащена двоспальними диваном-книгою і шафою, телевізора немає. По мінімуму об лаштована кухня: стіл, стільці, газова плита і холодильник. Власники квартири навіть не пропонують мікрохвильову. Роздільний санвузол, є Інтернет і бойлер.
Значно дорожче здаються інші об’єкти. В цьому ж Київському районі в новобудові однокімнатна квартира вже буде коштувати 4500 гривень. Перевагою даного житла є те, що вся техніка і меблі нові, так як здача квартири – перша. Житло, площею 42 метри квадратних з бойлером, кабельним телебаченням, Інтернетом і хорошим ремонтом.
Є в квартирі гардеробна, із кухні вихід в лоджію, є кондиціонер. Орендодавець виражає готовність доукомплектовувати квартиру, якщо у орендатора буде таке бажання.
Приморський район пішов ще далі: там зняти квартиру буде коштувати 4800 гривень. Площа житла 32 метри квадратних. Варіанти зняти квартиру різноманітні: оренда може бути добовою, а може бути і довгостроковою. Квартира з євроремонтом, двоспальним ліжком, розкладним диваном, кабельним телебаченням, Інтернетом. Безумовно, є і Wi-Fi.
Всього яких-небудь 10 хвилин і з дому ви потрапляєте прямо до моря. Варто помітити, що місце розташування квартири – перший поверх, балкону немає.
Фахівці, які працюють на ринку нерухомості стверджують, що як тільки закінчиться курортний сезон, то відразу зменшиться попит і на житло. На сьогоднішній момент вартість квартир в Одесі залишається дуже високою.