Що буде побудовано на Сінному ринку?

23 Липня 2015 Спеціальні пропозиції

На ділянці, де вулиця Бульварно-Кудрявська перетинається з Олеся Гончара колись був Сінний ринок. Десять років назад він був знесений, а територія занедбаною. В кінці травня місяця тут почались масштабні будівельні заходи з розчищення завалів у вигляді монтажу старих будівель.
Почались вони з демонтажу розвалин старого ринку і розчищення майданчику. Будівництво буде здійснювати ХК “Київміськбуд”, однак поки невідомо, що саме будуть будувати. Якщо зазирнути до паспорту об’єкту, то ми помітимо споруду з перемінною етажністю – чим глибше споруда віддаляється в квартал, тим вищими стають поверхи.

Читати: Новини нерухомості

В наслідку тут буде зведено комплекс, який буде включати в себе офісні споруди, жили приміщення, а також торгові майданчики. Однак така концепція була розроблена вже давно і може зазнати деяких змін, оскільки зараз спостерігається значно бульша потреба у житлових приміщеннях, ніж в торгових. Будівельна компанія тим часом зазначає, що поки що отримали дозвіл тільки на підготовку до будівництва. Остаточно ж проект затверджено ще не було.
Зараз будівництво в даному районі призупинено, поки невідомо, коли воно відновиться.