Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву забезпечив квартирами 150 тисяч українців

24 Липня 2017 Спеціальні пропозиції

Асоціація міст України схвалила залучення коштів місцевих бюджетів для будівництва житла на місцях

Протягом 25 років приблизно 150 000 молодих українців отримали житло завдяки діяльності Держфонду сприяння молодіжному будівництву, – повідомив 10 липня 2017 року голова правління цього спеціалізованої фінансової установи Сергій Кімнатний в ході засідання Наглядової ради, – передає прес-служба Держфонду.

Згідно з повідомленням, Domik.ua з’ясував, що за цей час будівельники звели 2,3 млн квадратних метрів житла використовуючи кошти з Держфонду сприяння молодіжному будівництву. Станом на 10 липня 2017 року загальний кредитний портфель державної фінустанови перевищує мільярд гривень. За звітний період Держфонд сприяння молодіжному будівництву уклав з громадянами України 37,4 тис. Договорів пільгового кредитування і про компенсації відсотків по кредитах.

Протягом 25 років в ході реалізації програм Держфонд сприяння молодіжному будівництву освоїв 3,7 млрд гривень бюджетного фінансування і додатково залучив 4,8 млрд гривень, що дозволило до 2017 року акумулювати 8,5 млрд гривень для вкладень в будівництво.

У свою чергу, голова Наглядової ради Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву – перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода наголосив на необхідності розширити співпрацю з органами місцевого самоврядування. За його словами, фінансові ресурси місцевих бюджетів до 2017 року вимірюються мільярдами. Ці кошти потрібно активніше направляти на реалізацію житлових програм на місцях. Для координації співпраці Держфонду сприяння молодіжному будівництву і регіональних влад на це засідання були запрошені представники від органів місцевого самоврядування з різних регіонів України та керівництво Асоціації міст України.

В ході розширеного засідання керівники Держфонду сприяння молодіжному будівництву і Асоціації міст України підписали Меморандум про залучення коштів місцевих бюджетів для реалізації державних житлових програм.

 

Будівельники звели 2,3 млн квадратних метрів житла використовуючи кошти з Держфонду сприяння молодіжному будівництву.

Джерело: domik.ua