Правила купівлі Київської нерухомості через аукціон?

03 Вересня 2015 Спеціальні пропозиції

У Фонді гарантування вкладів проводяться аукціони, на яких розпродається майно різних збанкрутілих фінансових установ. Фонд проводить ці аукціони для погашення зобов’язань неплатоспроможних банків.
Не варто забувати також і про те, що звичайні українці теж можуть брати участь у банківських аукціонах, та ще і купувати там будь-які речі з великою користю для свого власного бюджету. Там можна купити побутову техніку, офісну техніку, автомобілі, а також різну нерухомість.
Якась частина товарів розпродається практично відразу за допомогою електронних торгів усього заарештованого майна. Усі ті, хто бажають мають доступ до подібного ресурсу.
Після того, як переможець аукціону проведе повну оплату вартості лота, він отримує права власності на те майно, яке він придбав, але при цьому буде одне або декілька обтяжень. Сюди віднести можна побутову техніку і квартири.

Новини Новобудов: Київська нерухомість якими будуть ціни в осінній період?

Важливо знати, що у разі, якщо обтяження накладене на квартиру, то у такому разі, покупець самостійно повинен з будинку або квартири знімати усі існуючі арешти.
Переможець аукціону іноді постфактум дізнаються про арешт, накладений банком, місцевим судом або Виконавчою службою. Тоді в подібному випадку новий хазяїн нерухомості зобов’язаний звертатися особисто в кожну з тих інстанцій, які накладали арешт. Важливим залишається той факт, що увесь процес, що стосується зняття арешту, може затягнутися на місяці 2-3, а проводиться він безкоштовно. А ось банк обтяження з будь-якої нерухомості знімає відразу ж після того, як покупець оплатить лот.
Потенційний покупець, якщо він хоче узяти участь в торгах, перед початком торгів зобов’язаний внести певний гарантований внесок. У разі, якщо учасник переможцем аукціону не став, тоді йому цей гарантований внесок повернуть. Дуже часто ціна на аукціонах розташована ближче до самої нижньої межі ринкових цін. Ну а якщо лот заявник не сплатив, то його запропонована ціна знімається, а наступному учасникові передається право на цей лот.