Як правильно орендувати квартири: на що саме необхідно звертати увагу.

11 Серпня 2015 Спеціальні пропозиції

Стабільним попитом користується оренда житла, сотні нових оголошень щоденно з’являються на ринку і в цих оголошеннях часом дуже нелегко розібратися потенційному орендатору.
Ми проаналізували відгуки всіх відомих орендаторів і нам вдалось розробити декілька правил, по яким буде легше орендувати житло. Дуже часто натхненний орендатор, переглянувши оголошення, спішить подивитися житло, а виявляється так, що реально житло знаходиться в такому стані, що шокувати може навіть найстійкіших. Для того, щоб не отримувати неприємні сюрпризи, оголошення читати треба правильно. Спробуємо розглянути вирази, які зустрічаються найбільш часто і проаналізувати зміст, вкладений в них.
Жилий стан. Це скоріше машина часу, ніж квартира. Відкривши двері ви заходите до Радянського союзу: розкладний диван, стіни в килимах, побутова технікаі сумнівна сантехніка. Зверніть увагу на те, що якщо власник холодильник 60-го року випуску замінив агрегатом 80-го року випуску, то для нього він новий, і саме про це він в оголошенні і повідомляє. Приблизно такої ж новизни може бути і решта техніки.
Є в квартирі побутова техніка і необхідні меблі. Загалом, це також радянський стиль, який вже соромно поставити в своїй квартирі, а квартирантам якраз підійде. Уточніть відразу по телефону про які меблі і техніку йде мова в оголошенні. І ще запам’ятайте: якщо в квартирі багато техніки, тоді її в оголошення перераховують, розділяючи комами, не обмежуючись коротким висловом.
Косметичний ремонт. Коли у власників не виходить здати квартиру під вивіскою «житловий стан», то тоді власники проводять косметичний ремонт, вказуючи в оголошенні гордо на цей факт. Безумовно, житло стане охайнішим і чистішим, але стан кардинально не змінюється, а ось ціна зросте. За недорогі нові шпалери, фарбування і лінолеум власники хочуть орендну плату отримати в півтори рази вищу.
Євроремонт. Під цю класифікацію підходить будь-який, щоправда, частіше за все, дешевий ремонт, де використовувався гіпсокартон і дешеві китайські матеріали. Називають євроремонтом все те, що не відноситься до совдепії. Такі власники в квартирі будуть вимагати, щоб була стерильна чистота і, скоріше за все, вас не поселять з тваринами або дітьми.
Дизайнерський ремонт також означати може все, що тільки можливо. Зазвичай це може бути холостяцька студія, але розцінки будуть вище на процентів 30. Перед тим, як їхати на перегляд попросіть фотографії і спробуйте оцінити, чи підійде вам така «краса» для житла.
Сучасний ремонт – найкраще формулювання. Це означає, що у вас є можливість розраховувати на дійсно сучасне облаштування, включаючи в себе необхідний мінімум для того, щоб жити комфортно.