Які будинки в Києві купують частіше за все.

11 Серпня 2015 Спеціальні пропозиції

Зараз в Києві найбільшим попитом користуються не приватні будиночки. Справа в тому, що покупці намагаються знайти недороге житло, оснащене максимальними зручностями.
Як стверджують наші спеціалісти, національна валюта зараз дуже не стабільна і з цієї причини покупці приватні будинки купувати не поспішають. Олена Щербакова, яка працює керівником відділу продажу розповіла, що користуються попитом зараз будинки невеликих розмірів, вартість яких варіюється від 70 до 100 тис. доларів.
Частіше за все покупці намагаються підшукати приватні будинки, площа яких складає 70-90 метрів квадратних, при яких є земельна ділянка соток на 5-7. Головним чином вимагають, щоб були всі комунікації і бажано, щоб було не менше ніж 2 санвузли. Будинки, які мають площу від 120 до 150 метрів квадратних купують рідше. Як стверджують спеціалісти, попитом великі площі зараз не користується, так як вони дорого коштують в обслуговуванні. Багато людей намагається підшукати житло, в якому автономне опалення. Це дасть можливість регулювати самостійно витрати енергоресурсів. Одноповерхові будинку купують частіше, можливо навіть з мансардою, але сама мансарда має бути не більшою ніж одна кімната, розміром від 15 до 20 метрів квадратних.
Олена Щербакова розповідає, що більш ретельно покупці зараз оглядають будинки перед тим, як їх придбати. Наприклад, на перегляд запрошують будівельників, щоб підкопати фундамент. У випадку якщо фундамент низький, це може означати, що в майбутньому будинок може просісти і тріскатись. «На слово» покупці власникам не вірять і виявляють бажання запевнитись самостійно в тому, що будівля надійна.
Протягом останнього місяця розцінки на будинки не змінювались і, незважаючи на це, власники реальним покупцям готові робити солідні знижки. У випадку якщо власнику необхідно отримати гроші в короткі строки, то він готовий поступитися значною сумою.
І ціни на всю нерухомість, і попит залежать від того, наскільки стабільна національна валюта. Всі спеціалісти стверджують, що, якщо долар США стане дорожчати, то попит на всю нерухомість зменшиться, тому що покупці будуть чекати, коли значно знизиться вартість. Ну а якщо національна валюта, а точніше курс, залишиться стабільним, тоді восени на всі приватні будинки попит збільшиться.