Які стіни обирати в новобудові?

23 Липня 2015 Спеціальні пропозиції

Ціни і якість житла визначаються якістю обраного матеріалу, в особливості це стосується зовнішніх стін будинків. Найбільш розповсюджена технологія – монолітно-каркасна, саме за нею будується більшість житлових будинків в столиці. Перевага монолітному каркасу полягає в тому, що вагу всієї споруди бере на себе сам каркас, що в більшій мірі може забезпечити міцність майбутнього будинку.
В такому будинку стіни не несуть конструктивної властивості, тому можуть доставити більшою мірою комфорт для проживання.
Що стосовно стін, то зараз вибір у будівельників більший, адже на зміну перевіреній червоній цеглі може прийти множина будівельних матеріалів. До популярних матеріалів можна віднести газобетон (або пінобетон), пустотілу цеглу, а також керамзитобетон. Для кожного із типів будівель підійде свій матеріал, адже для того, щоб побудувати довговічну споруду з 20 поверхами потрібно посилити фундамент, а також вибрати найбільш міцний матеріал стін, що призводить до підвищення вартості будови вдвоє. Якщо вибір впав на газобетон або ж пустотілу кераміку, то за рахунок використання такого матеріалу можна знизити вагу споруди, а, отже, суттєво зекономити на підвищенні будівлі.