Кого звільнять від оплати податків на нерухоме майно наступного року?

22 Вересня 2015 Спеціальні пропозиції

Уряд України планує зайнятися внесенням декількох змін до Податкового кодексу
У проекті по нерухомості, який був зовсім нещодавно винесений на розгляд Верховної Ради України, планують видалити пункт про обов’язковий податок на усі види нерухомого майна.
Буквально нещодавно заступником міністра фінансів Оленою Макеєвою було зроблено заяву, що відміни пільг на плату податків за нерухоме майно не буде, але власники квартир, площа яких в цілому складає не більше 60 кв.м. як і раніше будуть звільнені від регулярної оплати. Картина подібного роду склалася і для власників приватних будинків, загальні габарити яких не перевищують 120 кв.м.
Макеєва додала, що буде підвищена верхня межа ставки по податку і вона складатиме вже 3% від мінімального окладу за квадратний метр. Це обумовлено підвищенням мінімального прожиткового рівня на людину.
У планах Міністерства Фінансів здійснити введення по оплаті єдиного податку, загальна сума якого складе 25 тис.гривень щорічно на квартиру, загальні габарити якої складуть більше 300 кв.м і будинок, площа якого перевищує 500 кв.м.
За останніми даними, інформація про нововведення доки невідома, але є можливість відміни пільг з промислових складів і об’єктів комерційного типу. Відповідно до останньої інформації, прийняття документу може відбутися вже у кінці наступного тижня.