Квартири з ремонтом купують рідше?

29 Липня 2015 Спеціальні пропозиції

Як свідчать останні дані, попит на ті квартири, де вже проведено капітальний ремонт, значно зменшився. Це пов’язано з тим, що продавці дуже часто завишають кошторис, пов’язану з будівельними роботами і через це зростає вартість квартири з капітальним ремонтом.
Варто зазначити, що попит на житло, де проведено капітальний ремонт, знижується поступово. Це зовсім не блискавична реакція. Але вже сьогодні подібні квартири особливою популярністю не користуються, особливо, якщо мова йде про житло економ-класу. Ні для кого не секрет, що вибір квартири, яка відноситься до економ-класу, залежить напряму від того, якого розміру бюджет у покупця. Через це, багатьом доводиться жертвувати станом їх майбутнього житла для того, щоб отримати більшу площу квартири. Спеціалісти стверджують, що дуже часто власники завищують вартість ремонту, через це покупці змушені обрати квартиру з більшою житловою площею, в якій зроблений косметичний ремонт, або навіть взагалі немає ніякого ремонту і квартира в жахливому стані.
Якщо квартира купується в категорії бізнес-класу, то покупець буде оцінювати не лише якість ремонту. Враховуватись буде також той факт, наскільки виповнений капітальний ремонт підходить безпосередньо ті й людині, яка в майбутньому буде власником даної квартири. За твердженням фахівців, подібне житло попитом користується, але цей попит дуже індивідуальний.